Biznesdə uğur qazanmağın yolları: Radio UNEC-də yeni layihə
bulogo - копияRadio UNEC növbəti – 11-ci tələbə layihəsinə start verir. “Business Upgrade” adlanan yeni veriliş karyera qurmaq niyyətində olan və yeni biznesə başlayanlar üçün xüsusi maraq kəsb edəcək. Efirə dəvət olunacaq ekspertlər UNEC tələbələrinə bu yolda resurslardan faydalanmaq yollarını izah edəcək. Biznesin dayanıqlı inkişafı üçün çox vacib məsələlərin müzakirəsi və ən əsası biznesi uğurlu edəcək alətlərdən daha yaxından tanış olmağın yeganə məkanı “Business Upgrade” ola bilər. Hər verlişdə nüfuzlu qonaqların iştirakı ilə yeni fikirlərin mübadiləsi aparılacaq.
“Business Upgrade” hər həftənin 3-cü günü saat 22.00-da efirdə olacaq. Layihənin müəllifi  və verilişinin aparıcısı Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin 4-cü kurs tələbəsi, coxsaylı beynəlxalq tədbirlərin aktiv iştirakçısı, İnnovativ Biznes İnkubatorda startaplar üzrə menecer, təlimçi Seymur Məmmədovdur.
Business Upgrade-in bu günki qonağı  gənc biznesmen , proqram rəhbəri, “Global Shapers”-ın üzvü, “Dünya İqtisadi Forumu”-nun dünya üzrə 50 lider – gənc iştirakçısından biri olacaq.

New Project of Radio UNEC: Ways to succeed in Business
bulogo - копияRadio UNEC starts the next- 11th student project of it. The new program named “Business Upgrade” will be of special interest for those to build a career and to start a business. Experts invited for the program will explain UNEC students the ways to benefit from resources in the area. The “Business Upgrade” can be the only place to discuss the most important issues for sustainable development of business and to become closer familiar with the tools to do it successful. The exchange of new views with the participation of prestigious guests will be realized on each program.
“Business Upgrade” will be broadcast every Wednesday at 10pm. The author and presenter of the project is a fourth year undergraduate of the School of International Economics, active participant of a numerous international events, Manager on Start-ups at the Innovative Business Incubator, trainer Seymur Mammadov.
“Business Upgrade’s” today’s guest is a young businessman, program leader, member of “Global Shapers” and one of the 50 young- leader participants around the world of “World Economic Forum”.