Biznesdə uğur qazanmağın yolları: Radio UNEC-də yeni layihə
bulogo - копияRadio UNEC növbəti – 11-ci tələbə layihəsinə start verir. “Business Upgrade” adlanan yeni veriliş karyera qurmaq niyyətində olan və yeni biznesə başlayanlar üçün xüsusi maraq kəsb edəcək. Efirə dəvət olunacaq ekspertlər UNEC tələbələrinə bu yolda resurslardan faydalanmaq yollarını izah edəcək. Biznesin dayanıqlı inkişafı üçün çox vacib məsələlərin müzakirəsi və ən əsası biznesi uğurlu edəcək alətlərdən daha yaxından tanış olmağın yeganə məkanı “Business Upgrade” ola bilər. Hər verlişdə nüfuzlu qonaqların iştirakı ilə yeni fikirlərin mübadiləsi aparılacaq.
“Business Upgrade” hər həftənin 3-cü günü saat 22.00-da efirdə olacaq. Layihənin müəllifi  və verilişinin aparıcısı Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin 4-cü kurs tələbəsi, coxsaylı beynəlxalq tədbirlərin aktiv iştirakçısı, İnnovativ Biznes İnkubatorda startaplar üzrə menecer, təlimçi Seymur Məmmədovdur.
Business Upgrade-in bu günki qonağı  gənc biznesmen , proqram rəhbəri, “Global Shapers”-ın üzvü, “Dünya İqtisadi Forumu”-nun dünya üzrə 50 lider – gənc iştirakçısından biri olacaq.

Пути достижения успеха в бизнесе: новый проект в радио UNEC
Радио UNEC приступает к очередному 11-ому студенческому проекту. Новая передача под названием “Business Upgrade” представляет особый интерес для желающих создать ка­рьеру и приступить к новому бизнесу. Приглашенные в эфир эксперты раскроют студентам пути использования ресурсов в данном деле. Для устойчивого развития бизнеса наиболее важным вопросом обсуждения и самое главное, единственным средством наилучшего  озна­ко­мления с достижениями в бизнесе может стать “Business Upgrade”. В каждой передаче при участии авторитетных гостей будет проходить обмен новыми мнениями.
“Business Upgrade” будет выходить в эфир каждую среду в 22.00 часа. Автор проекта и веду­щий, студент 4 курса Международной экономической школы, активный участник многочи­с­ленных международных мероприятий, менеджер по стартапам в Инновационном Бизнесевом Инкубаторе, инструктор Сеймур Мамедов.
Сегодняшним гостем “Business Upgrade”  является молодой бизнесмен, руководитель прог­ра­м­мы, член»Global Shapers», один из молодых участников «Международного экономического форума» 50 лидеров  по всему миру.