UNEC Online Karyera günü #6
day-6UNEC-in 90 illik yubiley tədbirləri çərçivəsində keçirilən Online Karyera günlərinin altıncı günündə iki qonaq fərqli saatlarda canlı yayımda olacaq.
16 may saat 11:00-da “Ernst & Young” şirkətinin Audit xidmətləri üzrə meneceri Nizami Yusifli, saat 12:00 “Bank of Baku” ASC-nin  Seçim və yerləşdirmə bölməsinin rəhbəri Rüfət Hacıyev canlı yayımın qonağı olacaq.
Canlı yayım boyunca izləyicilər öz suallarını UNEC-in rəsmi facebook (fb.com/uneceduaz) və youtube (youtube.com/unecofficial) sosial şəbəkələrindən birbaşa ünvanlaya bilərlər.
Qeyd edək ki, canlı yayımın moderatorları UNEC Karyera Mərkəzinin direktoru Ramil Cabbarov və Türk Dünyası İqtisad fakültəsinin tələbəsi Bayram İsmayılov olacaq

UNEC Online Career Day # 6
On the sixth day of   Online Career Days held within the  90th anniversary celebrations of UNEC, the two guests will be on air  at different times.
Nizami Yusifli, Audit Services Manager of the company “Ernst & Young”, and Rufat Hajiyev, Head of the Selection and Placement Department of “Bank of Baku”  OJSC, will be guests of the live broadcast on May 16 at 11:00.
During the live broadcast, viewers can address their questions directly from official Facebook (fb.com/uneceduaz) and youtube (youtube.com/unecofficial) social networks of UNEC.
It should be noted that the live broadcast will be moderated by Ramil Jabbarov, Director of UNEC Career Center, and Bayram Ismayilov, a student of Turkic World Faculty of Economics.