Çində Qısa Müddətli Akademik Mübadilə Programı
Çinin Lanzhou Maliyyə və İqtisadiyyat Universiteti xarici ekspertlər üçün qısa müddətli Akademik Mübadilə layihəsini elan edir.
Ekspertlər iştirak edə biləcəyi sahələr :
• Statistika
• Mühasibat uçotu
• Vergilər
• Beynəlxalq İqtisadiyyat və Ticarət
• İqtisadiyyat və Biznes İdarəçiliyi
• İngilis Dilçiliyi
• Biznes Mediya
Qısamüddətli akademik mübadilə proqramında elmi dərəcəsi olan, yaxud akademik zəngin təcrübəyə malik xarici ekspertlər iştirak edə bilərlər. Ekspertlər ən az 15 ən çox 60 günlük programda iştirak edəcəklər. Proqramda iştirak edəcək ekspertlərin yol, gündəlik və qalmaq xərcləri proqram tərəfindən qarşılanacaqdır. İştirak anketini doldurmağınız xahiş olunur. Proqram haqda ətraflı məlumatı buradan əldə edəbilərsiz.

Краткосрочная академическая программа обмена в Китае
Ланзхонский университет финансов и экономики Китая объявляет краткосрочный академический проект обмена для зарубежных экспертов.
Сферы, по которым могут участвовать эксперты:
* Статистика
* Бухгалтерский учет
* Налоги
* Финансы
* Экономика
* Международная экономика и торговля
* Экономика и управление бизнесом
* Английское языкознание
* Бизнес медиа
В краткосрочной академической программе обмена могут принять участие специальные эксперты, имеющие ученую степень, или владеющие высоким академическим опытом. Эксперты примут участие минимум в 15-дневной максимум в 60-дневной программе. Ежедневные, транспортные и жилищные расходы экспертов будут возмещены программой. Просьба заполнить анкету для участия. Подробную информацию о программе можно получить здесь.