Müvafiq ixtisasların ingilis bölməsi üzrə əlavə qəbul olunan tələbələrin SIYAHISI
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin “SABAH qruplarına tələbə qəbuluna dair Qaydalar”a əsasən, əlavədə adları qeyd olunmuş tələbələrin müvafiq ixtisasların ingilis bölməsi üzrə müsabiqədə iştirakları və həmin ixtisaslar üzrə Azərbaycan bölməsinə tətbiq edilmiş keçid balına bərabər və ya yüksək bal topladıqları nəzərə alınmaqla, həmin tələbələr müsabiqədə iştirak etdikləri ixtisaslar üzrə ingilis bölməsinə qəbul olunurlar.
1. İBAD ƏLİYEV HƏMİD 50403 İngilis 64,7
2. FATMA RƏHİMLİ ƏDALƏT 50403 İngilis 62,2
3. AYAN QULİYEVA ASİMAN 50403 İngilis 62,1
4. FİDAN SULTANOVA SAHİB 50403 İngilis 61,5
5. NƏZRİN MƏMMƏDOVA ELÇİN 50403 İngilis 60,1
6. ZEYNƏB AĞAYEVA RAFİQ 50403 İngilis 59,0
7. YUSİF QURBANZADƏ SƏDİ 50402 İngilis 62,0
8. TAMARA YAQUBLU NƏBİ 50402 İngilis 61,6
9. AYGUN BABAYEVA YALÇIN50402 İngilis 60,6
10. RÖVŞƏN SƏFƏROV 50402 İngilis 59,2
11. RƏFİQƏ NƏCƏFOVA AZAD 50404 İngilis 59,4
12. TURAN ƏLİZADƏ FERUZ 50404 İngilis 58,1
13. GÜLNARƏ NƏSİRLİ ADİL 50404 İngilis58,0
14. XANƏHMƏD KAMALOV ELDAR 50404 İngilis 57,4
Siyahıda adları göstərilən tələbələr, Transkript Fakültə tyutorundan (imzalı) götürülüb,Tədrisin keyfiyyətinin qiymətləndirilməsi və idarə edilməsi mərkəzinin direktoru Qasımov Raqif tərəfindən imzalansın 26 iyul 2016-cı il, saat 18:00-a qədər Təhsil Nazirliyinin Vətəndaşların Qəbulu Mərkəzinə gələrək, 2-ci semestr üzrə akademik nəticələrin göstərildiyi transkripti və şəxsiyyət vəsiqəsini təqdim etməklə qeydiyyatdan keçməlidirlər.

СПИСОК студентов, дополнительно принятых на английский сектор по соответствующим специальностям
В соответствии с «Правилами приема студентов в группы «САБАХ» Азербайджанского государственного экономического университета предусматривая участие студентов, имена которых указаны в дополнительном списке, на конкурсе по соответствующим специальностям английского сектора и количество баллов по этим специальностям равное проходному баллу, применяемому в азербайджанском секторе, или высокому баллу, эти студенты принимаются на английский сектор по специальностям, по которым приняли участие в конкурсе.
1. ИБАД АЛИЕВ ГАМИД 50403 английский 64,7
2. ФАТМА ОАГИМЛИ АДАЛЯТ 50403 английский 62,2
3. АЯН ГУЛИЕВА АСИМАН 50403 английский 62,1
4. ФИДАН СУЛТАНОВА САХИБ 50403 английский 61,5
5. НАЗРИН МАМЕДОВА ЭЛЬЧИН 50403 английский 60,1
6. ЗЕЙНАБ АГАЕВА РАФИК 50403 английский 59,0
7. ЮСИФ ГУРБАНЗАДЕ САДИ 50402 английский 62,0
8. ТАМАРА ЯГУБЛУ НАБИ 50402 английский 61,6
9. АЙГЮН БАБАЕВА ЯЛЧЫН 50402 английский 60,6
10. РОВШАН САФАРОВ 50402 английский 59,2
11. РАФИГА НАДЖАФОВА АЗАД  50404 английский 59,4
12. ТУРАН АЛИЗАДЕ ФЕРУЗ  50404 английский 58,1
13. ГЮЛЬНАРА НАСИРЛИ АДИЛЬ 50404 английский 58,0
14. ХАНАХМЕД КАМАЛОВ ЕЛЬДАР 50404 английский 57,4
Студенты, имена которых указаны в списке, взяв транскрипт у тьютора факультета (с подписью), подписанное директором Центра оценки и управления обучения Гасымовым Рагифом должны до 26 июля 2016 года 18:00 часов прийти в Центр по приему граждан Министерства образования представив транскрипт по академическим результатам 2-го семестра и удостоверение личности, пройти регистрацию.