Radio UNEC-də tələbələrin sualları cavablandırılacaq
Mayın 30-da UNEC-in Tədrisin Keyfiyyətinin Qiymətləndirilməsi və İdarəedilməsi Mərkəzinin direktoru, dosent Raqif Qasımov, direktor müavini, dosent Söhrab İsayev və Elektron Universitet şöbəsinin müdiri Kəminə Cəbrayılova Radio UNECin qonağı olacaqlar.
Yay imtahan sessiyası, tələbələrin şəxsi kabinetlərində edilən dəyişikliklər, apellyasiya proseduru ilə əlaqədar yeniliklər və sessiya ilə bağlı digər məsələlərin müzakirə ediləcəyi veriliş saat 18:00-da efirə gedəcək.
UNEC tələbələrini canlı efirdə fəal iştirak etməyə və imtahanlarla bağlı suallarını birbaşa səlahiyyətli şəxslərə ünvanlamağa dəvət edirik. İmtahan prosesi ilə bağlı suallarınızı sessiya@unec.edu.az e-mail ünvanına göndərə bilərsiniz.

В эфире Radio UNEC будут освещены вопросы студентов
26 мая директор Центра оценки и управления качеством обучения UNEC, доцент Рагиф Гасымов, заместитель директора, доцент Сохраб Исаев и руководитель отдела Электронного университета Камина Джабраилова будут гостями Radio UNEC.
Передача выйдет в эфир 18:00 часов, в котором будут обсуждаться вопросы летней экзаменационной сессии, изменений в личном кабинете у студентов, новшества в связи с апелляционной процедурой и другие вопросы, касающиеся сессии.
Приглашаем студентов UNEC принять активное участие в прямом эфире, и вопросы, связанные с экзаменами, адресовать непосредственно компетентным лицам. Вопросы в связи с экзаменационным процессом можете направить на e-mail [email protected].