Rusiyanın Ali İqtisad Məktəbinin magistraturasında təhsili almaq imkanı (Olimpiada çərçivəsində)
18-19 martda  Risuyanın Milli Tədqiqat Universiteti “Ali İqtisad Məktəbi” tərəfindən UNEC-də 3-cü Beynəlxalq tələbə olimpiadası təşkil olunacaq. Olimpiadanın qalibləri MTU “Ali İqtisad Məktəbi”nin magistr proqramlarında imtiyazlı təhsil almaq imkanı əldə edə biləcəklər.
Olimpiadada UNEC-in 3-cü və 4-cü kurs tələbələri və magistrantları iştirak edə bilərlər. Qeydiyyat olimpiadanın  http://olymp.hse.ru/ma internet ünvanında 2017-cı ilin mart ayının 6-na kimi davam edəcək.
Olimpiadada iştirak sərbəst və ödənişşizdir.
Olimpiadaya qeydiyyatla bağlı və əlavə məlumat üçün Beynəlxalq əlaqələr departamentinə müraciət etmək olar.
Əlaqə üçün: Afət Ələkbərova, UNEC-in I saylı tədris binası (Bakı ş., İstiqlaliyyət küç. 6) 115-ci otaq.

Возможность получения образования в магистратуре Высшей школы России (в рамках олимпиады)
18-19 марта в UNEC при организационной поддержке «Высшей экономической школы» Национального исследовательского университета России состоится 3-я Международная олимпиада студентов. Победители олимпиады приобретут возможность получения на льготной основе образования в магистерских программах НИУ.
В олимпиаде могут принять участие студенты 3-х и 4-х курсов,  и магистранты. Регистрация будет осуществляться до 6 марта 2017 года по интернет адресу  http://olymp.hse.ru/ma.
Участие  в олимпиаде свободное и бесплатное.
По вопросам регистрации в олимпиаду и для дополнительной информации можно обратиться в Департамент международных отношений.