UNEC Online Karyera günü #8
day8 copyUNEC-in 90 illik yubiley tədbirləri çərçivəsində keçirilən Online Karyera günlərinin səkkizinci günündə iki qonaq fərqli saatlarda canlı yayımda olacaq.
18 may saat 14:30-da “Kapital Bank” ASC-nin İşə qəbul şöbəsinin baş mütəxəssisi, təlimçi və kouç Fidan Hüseynova, saat 18:00-da isə “Data SoCool” şirkətinin Karyera Mərkəzinin rəhbəri İsa Zeynal canlı yayımın qonağı olacaq.
Canlı yayım boyunca izləyicilər öz suallarını UNEC-in rəsmi facebook (fb.com/uneceduaz) və youtube (youtube.com/unecofficial) sosial şəbəkələrindən birbaşa ünvanlaya bilərlər.
Qeyd edək ki, canlı yayımın moderatorları UNEC Karyera Mərkəzinin direktoru Ramil Cabbarov və Türk Dünyası İqtisad fakültəsinin tələbəsi Bayram İsmayılov olacaq.

UNEC Online Career Day # 8
On the eighth day of the   Online Career Days held within the 90th anniversary celebrations of UNEC, the two guests will be on air at   different times.
On May 18, at 14:30, Fidan Huseynova, Chief Specialist, Trainer and Coach of the Recruitment Department of  “Kapital Bank”  AOJSC, and Isa Zeynal, Head of the Career Center of  “Data SoCool”, will be the guests of the live broadcast at 18:00.
During the live broadcast, viewers can address their questions directly from official Facebook  (fb.com/uneceduaz)  and youtube (youtube.com/unecofficial) social networks of UNEC.
It should be noted that the live broadcast will be moderated by Ramil Jabbarov, Director of UNEC Career Center, and Bayram Ismayilov, a student of the Turkic World Faculty of Economics.