İntellekt yarışının qalibləri – UNEC tələbələri
22449901_1432782920153656_1496392985195356436_nOktyabrın 17-də Bakı Şəhər Gənclər və İdman Baş İdarəsinin və Nərimanov Rayon Gənclər və İdman İdarəsinin birgə təşkilatçılığı ilə “18 oktyabr – Müstəqillik Günü” münasibəti ilə tələbələr arasında “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual oyunu üzrə “Nərimanov Kuboku” keçirilib.
Təfəkkür Universitetində təşkil edilən oyunda ölkənin 12 ali və orta təhsil müəssisəsinin komandaları iştirak edib. UNEC-i SABAH qruplarının IV kurs tələbələri Rəsul Rəsulzadə (kapitan), Heydər Abdullayev, Qurban Qurbanov, İqtisadiyyat fakültəsinin III kurs tələbələri Tamerlan Qurbanov, İlkin Hüseynov və Nemət İltifatlidan ibarət komanda təmsil edib.
Gərgin keçən intellekt yarışında UNEC komandası I yeri qazanaraq, “Nərimanov Kuboku”nun sahibi olublar.
II yerə Azərbaycan Kooperasiya Universiteti, III yerə isə Bakı Biznes və Kooperasiya Kollecinin komandaları layiq görülüblər.

Победители интеллектуального соревнования – студенты UNEC
17 октября  при совместной организационной поддержке Главного управления молодежи и спорта города Баку и Управления молодежи и спорта Наримановского района по случаю «18 октября – Дня независимости» среди студентов состоялся «Кубок Нариманова» по интеллектуальной игре Что? Где? Когда?
В состоявшейся в университете Тафакюр игре приняли участие команды 12 высших и средних учреждений образования страны. UNEC представляла команда в составе  студентов IV курса групп САБАХ Расула Расулзаде (капитан), Гейдара Абдуллаева, Гурбана Гурбанова, студентов III курса факультета Экономики Тамерлана Гурбанова, Илькина Гусейнова и Немата Ильтифатлы.
В напряженной борьбе команда UNEC завоевав I место, стала обладательницей «Кубка Нариманова».
II места удостоена команда Азербайджанского кооперативного университета, а III места команда Бакинского колледжа бизнеса и кооперации.