Radio UNEC təqdim edir: “UNEC imtahan”
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) 2016/17-ci tədris ilinin qış imtahan sessiyasına hazırlıqlara start verilib. Qış sessiyasında obyektivliyin və şəffaflığın təmin edilməsi məqsədi ilə UNEC-də müxtəlif layihələr həyata keçirilir.
Bu layihələrdən biri də Radio UNEC-in “UNEC imtahan” verilişidir. Sessiya dövründə efirdə olacaq yeni verilişdə tələbələri narahat edən bütün sualların cavabları səsləndiriləcək.
“UNEC imtahan” verilişinin ilk buraxılışı dekabrın 28-də, saat 15:00-da efirə çıxacaq. Verilişdə imtahanlara məsul şəxslər UNEC tələbələrinin suallarını cavablandıracaqlar. Sualları press@unec.edu.az ünvanına göndərə bilərsiniz.

Radio UNEC presents: “UNEC Exam”
Preparations for the Winter Exam session on 2016/2017 academic year start at Azerbaijan State University of Economics (UNEC). Different projects are implemented at UNEC to ensure objectivity and transparency.
One of these projects is “UNEC Exam” of Radio UNEC. Responds to all students’ questions will be sounded in the program aired within the session.
First broadcast of “UNEC Exam” will be aired on December 28 at 03pm. The people in charge of exams will answer students’ questions within the program. Questions can be sent to [email protected].