Radio UNEC təqdim edir: “UNEC imtahan”
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) 2016/17-ci tədris ilinin qış imtahan sessiyasına hazırlıqlara start verilib. Qış sessiyasında obyektivliyin və şəffaflığın təmin edilməsi məqsədi ilə UNEC-də müxtəlif layihələr həyata keçirilir.
Bu layihələrdən biri də Radio UNEC-in “UNEC imtahan” verilişidir. Sessiya dövründə efirdə olacaq yeni verilişdə tələbələri narahat edən bütün sualların cavabları səsləndiriləcək.
“UNEC imtahan” verilişinin ilk buraxılışı dekabrın 28-də, saat 15:00-da efirə çıxacaq. Verilişdə imtahanlara məsul şəxslər UNEC tələbələrinin suallarını cavablandıracaqlar. Sualları press@unec.edu.az ünvanına göndərə bilərsiniz.

Radio UNEC представляет: “Экзамен UNEC”
В Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) дается старт подготовке к зимней экзаменационной сессии 2016/17 учебного года. В целях обеспечения объективности и прозрачности зимней сессии в UNEC реализуются различные проекты.
Одним из таких проектов является передача Radio UNEC  “Экзамен UNEC”.  На новой передаче, которая пойдет в эфир в течение сессии, будут освещены все интересующие студентов вопросы.
Первый выпуск передачи «Экзамен UNEC» выйдет в эфир 28 декабря в  15:00 часов. На передаче ответственные за экзамен лица ответят на вопросы студентов UNEC. Ответы можно направить по адресу  [email protected].