UNEC-də təlimlər: “Marketinq və satış texnikaları”
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Bemar+Karyera Məktəbi, British Town Təlim Mərkəzi və UNEC-in birgə təşkilatçılığı ilə təlimlər keçirilib.
Bemar+Karyera Məktəbinin rəhbəri Bektaş Önal tələbələrə “Marketinq və satış texnikaları” mövzusunda təlim keçib. B.Önal satış prosesinin düzgün qurulmasının hər bir şirkətin uğurunun əsasını təşkil etdiyini bildirib. Satışın effektiv təşkili üçün işçilərin (satıcıların) məhsulu dərindən bilmələri ilə yanaşı, həm də müştəriləri tanımaq, müştərilərlə işləmək və ünsiyyət bacarıqlarının önəmli olduğunu vurğulayıb.
Təlimə qonaq qismində qatılan Bakcell şirkətinin kadrlar şöbəsinin işə qəbul üzrə mütəxəssisi Natəvan Məmmədli tələbələrə effektiv iş axtarışı, peşəkar CV hazırlanması, iş müsahibələrindən müvəffəqiyyətlə keçmə və uğurlu karyera planlaması barədə faydalı məlumatlarverib.

Тренинги в UNEC: “Маркетинг и техника продажи”
В Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) при совместной поддержке Школы карьеры Bemar+,  тренинг-центра  British Town и UNEC состоялись тренинги.
Руководитель Школы карьеры Bemar + Бекташ Онал провел студентам тренинг на тему «Маркетинг и техника продажи». Б.Онал отметил, что правильное построение процесса продажи является залогом успеха для каждой компании. Он подчеркнул, что для эффективной организации продажи работники (продавцы) должны глубоко знать продукт, а также знать клиентов, работать с ними и уметь строить с ними отношения.
Участвующая в тренингах в качестве гостя специалист отдела кадров по приему на работу компании Bakcell Натаван Мамедли дала полезные советы студентам в поисках работы, профессиональной подготовке CV, в успешном прохождении собеседования и  планировании карьеры.