“UNEC imtahan” verilişində tələbələrin sualları cavablandırılıb
Radio UNEC-in “UNEC imtahan” verilişi efirdə olub. Tədrisin Keyfiyyətinin Qiymətləndirilməsi və İdarəedilməsi Mərkəzinin direktoru Raqif Qasımov və Elektron universitet şöbəsinin müdiri Kəminə Cəbrayılova qış imtahan sesssiyası ilə bağlı tələbələrin suallarını cavablandırıblar. Marketinq və Kommunikasiya Departamentinin direktoru Rasim Şərifov obyektivliyin və şəffaflığının təmin edilməsi məqsədilə təsdiq edilən tədbirlər planı haqda tələbələri məlumatlandırıb.
Qeyd edək ki, bütün sessiya boyunca davam edəcək “UNEC imtahan”ın canlı efirində tələbələri ən çox narahat edən suallar cavablandıracaq.
Əziz tələblər, suallarınızı canlı efir vasitəsilə (012) 505 57 82 nömrəsinə, 146-1-3 qaynar xətt xidmətinə və ya [email protected] ünvanına göndərə bilərsiniz.

На передаче “Экзамен UNEC” освещены вопросы студентов
В эфире Radio UNEC состоялась передача «Экзамен UNEC». Директор Центра по оценке и управлению качеством Рагиф Гасымов и заведующая отделом Электронного университета Камина Джабраилова в связи с зимней экзаменационной сессией ответили на вопросы студентов. Директор Департамента маркетинга и коммуникации Расим Шарифов в целях обеспечения объективности и прозрачности информировал студентов об утвержденном плане мероприятий.
Следует отметить, что в прямом эфире «Экзамен UNEC» в течение сессии будут освещены наиболее волнующие  студентов вопросы.
Дорогие студенты, свои вопросы можете направить по прямому эфиру на номер (012) 505 57 82, в службу Горячей линии  146-1-3  или на адрес [email protected].