UNEC-in müəllimi prestijli beynəlxalq diplom alıb
Scan_20161129Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin direktoru Anar Rzayev  Beynəlxalq Avtomobil Nəqliyyatı Assosiyasiyası – İRU Akademiyasının CPC (Certificate of Professional Competence – Peşə Kompetensiyası Sertifikatı) Beynəlxalq və ölkədaxili nəqliyyat daşımaları meneceri diplomunu alıb.
Diplom Avropa Parlamentinin və Avropa Şurasının 1071/2009 qaydasına uygun olaraq müvafiq imtahanları verdikdən sonra peşə biliklərini təstiq edən sənəd kimi verilir və beynəlxalq avtomobil daşımalarının idarəedilməsi sahəsində ən prestijli diplom hesab edilir.

Director of the International School of Economics of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) Anar Rzayev received a Certificate of Professional Competence of International Road Transport Union (IRU) Academy for the Road Transport Manager.
The diploma is awarded as a document certifying qualification after taking relevant exams in accordance with Regulation (EC) No 1071/ 2009 of the European Parliament and of the Council and is considered the most prestigious diploma in International Road Transport Management.