“Qaynar Xətt” Sputnik BİA-nın əməkdaşına həvalə edilib
Yanvarın 10-da Sputnik Beynəlxalq İnformasiya Agentliyinin müxbiri Təranə Xudabaxşiyeva UNEC-də 2016/17-ci tədris ilinin qış imtahan sessiyasının gedişi ilə tanış olub. Yazılı və test üsulu ilə təşkil edilən imtahanlarda müşahidəçi qismində iştirak edən jurnalistə həm də UNEC-in “Qaynar xətt” xidməti həvalə edilib. Tələbələrin müraciətlərini dinləyən T.Xudabaxşiyeva UNEC-də keçirdiyi bir iş günü barədə Sputnik.az saytında geniş reportaj hazırlayacağını bildirib.
Qeyd edək ki, 2016/17-ci tədris ilinin qış imtahan sessiyasında UNEC-in “Qaynar xətt” (146-1-3) xidməti QHT, KİV və ictimaiyyət nümayəndələrinə həvalə edilib.

«Горячая линия» UNEC поручена сотруднице МИА «Спутник»
10 января корреспондент Международного информационного агентства «Спутник» Тарана Худабахшиева ознакомилась с процессом зимней экзаменационной сессии  2016/17 учебного года в UNEC.  Журналистке, участвующей в в качестве координатора в письменных и тестовых экзаменах, поручена также служба «Горячая линия» UNEC. Т.Худабахшиева отметила, что на сайте Sputnik.az подготовит широкий репортаж о рабочем дне, проведенном в UNEC.
Следует отметить, что служба «Горячая линия» (146-1-3) в период зимней экзаменационной сессии 2016/17 учебного года поручена представителям НПО, СМИ и общественности.