“Qaynar Xətt” Sputnik BİA-nın əməkdaşına həvalə edilib
Yanvarın 10-da Sputnik Beynəlxalq İnformasiya Agentliyinin müxbiri Təranə Xudabaxşiyeva UNEC-də 2016/17-ci tədris ilinin qış imtahan sessiyasının gedişi ilə tanış olub. Yazılı və test üsulu ilə təşkil edilən imtahanlarda müşahidəçi qismində iştirak edən jurnalistə həm də UNEC-in “Qaynar xətt” xidməti həvalə edilib. Tələbələrin müraciətlərini dinləyən T.Xudabaxşiyeva UNEC-də keçirdiyi bir iş günü barədə Sputnik.az saytında geniş reportaj hazırlayacağını bildirib.
Qeyd edək ki, 2016/17-ci tədris ilinin qış imtahan sessiyasında UNEC-in “Qaynar xətt” (146-1-3) xidməti QHT, KİV və ictimaiyyət nümayəndələrinə həvalə edilib.

Employee of the IIA Sputnik is on the “Hotline”
Correspondent of the International Information Agency Sputnik Tarana Khudabakhshiyeva got acquainted with the progress of the Winter Exam Session of 2016/2017 academic year on January 10. The journalist who attended the exams held in written and testing as an observer was also entrusted with the UNEC “Hotline” service. Listening to the students’ requests, T.Khudabakhshiyeva noted that she would prepare a broad reporting on Sputnik.az webpage about her working day at UNEC.
Note that, the representatives of NGO, Media and public were charged of the “Hotline” (146-1-3) service within the Winter Exam Session of 2016/2017 academic year at UNEC.