UNEC-in Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna dəstək aksiyası davam edir
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) kollektivi rəşadətli ordumuzun torpaqlarımızın işğaldan azad etməsi uğrunda Ermənistanın hərbi təxribatına qarşı əks-hücum əməliyyatını böyük ruh yüksəkliyi ilə izləyərək, torpaqlarımızın günbəgün azad olunmasından qürur duyur.
UNEC kollektivi Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna könüllü olaraq vəsait köçürməsi aksiyasını davam etdirir. Davam edən aksiyada UNEC kollektivi  Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna  artıq 171 min 125 manat köçürüb.
UNEC kollektivi Ali Baş Komandanın rəhbərliyi altında tariximizdə şanlı səhifə yazan, qürur mənbəyimiz olan qüdrətli Ordumuza yeni-yeni zəfərlər arzulayır.

UNEC’s support campaign to the Armed Forces Assistance Fund continues
UNEC_ordu_fonr_091020The staff  of  Azerbaijan State University of Economics (UNEC) is proud of the day-to-day liberation of our lands by our brave army watching with great enthusiasm the counter-offensive operation against the military provocation of Armenia for the liberation of our lands from occupation.
The UNEC team continues its voluntary contribution to the Armed Forces Assistance Fund. During the ongoing campaign, the UNEC staff has already transferred 171,125 AZN   to the Armed Forces Assistance Fund.
The UNEC team under the leadership of the Supreme Commander-in-Chief wishes new victories to our mighty  Army which has written a glorious page in our history and is a source of pride.