“UNEC Liga”nın qalibləri bəlli olub
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Ümummilli Lider Heydər Əliyevin 93 illiyinə həsr olunan “UNEC Liga” fakültələrarası intellektual çempionatının final mərhələsi keçirilib.
Finalda 16 komanda arasında gərgin keçən oyunun qalibi “Finance United” (Maliyyə və mühasibat fakültəsi) komandası olub. II yerə “SABAH Legends”  (SABAH), III yerə isə “SABAH Finance” (SABAH) komandaları çıxıb.
Qaliblər diplom və medallarla təltif olunublar.
Qeyd: “UNEC Liga” fakültələrarası intellektual çempionatı “İqtisadçı Tələbələrin Elmi Fəaliyyətinə Yardım” İctimai Birliyinin (İTEFY) təşkilatçılığı, “Azərbaycan İntellektual Oyunlar Klubu” (AİOK) və “Reduco” Tuition Center-in tərəfdaşlığı ilə UNEC-in 11 fakültəsinin komandaları arasında keçirilib. Aprelin 3-da keçirilən “Nə? Harada? Nə zaman?” formatlı seçim turunda yüksək nəticə göstərən 16 komanda “Breyn Rinq” formatında keçirilən final mərhələsində qalibiyyət uğrunda mübarizə aparıblar.

Winners of “UNEC League” become known
The final stage of the intellectual championship held among the faculties dedicated to the 93rd Anniversary of the National Leader Heydar Aliyev’s Birthday at Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
The winner of the tense game held among 16 teams became the team “finance United” (The School of Finance and Accounting). II place was gained by “SABAH Legends” (SABAH) and III place by SABAH Finance” (SABAH).
The winners were awarded with diplomas and medals.
Note: The intellectual championship held among the faculties “UNEC League” was organized by the Public Association “Support to Economic Students’ Scientific Activities” (SESSA), supported by “Azerbaijan Intellectual Games’ Club” (AIGC) and “Reduco” Tuition Center and held among the 11UNEC Faculties. 16 teams got high results in the selection tour in the format of “What? Where? When?” on April 3 competed for the victory in the final stage held in the format of “Brain Ring”.