UNEC tələbələri intellektual yarışmanın qalibi olub
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) tələbələrindən ibarət komandası “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual yarışmasının qalibi olub.
Azərbaycan Kooperasiya Universitetində “Nərimanov Kuboku” uğrunda keçirilən yarışmada N.Nərimanov rayonunda fəaliyyət göstərən ali və orta ixtisas təhsil müəssisələrinin tələbələrindən ibarət 9 komanda iştirak edib.
UNEC-i intellektual yarışmada universitetin Tələbə Gənclər Təşkilatının sədr müavini Rəsul Həşimov və tələbələr təmsil edib.
Gərgin keçən bilik uğrunda mübarizə UNEC komandasının qalibiyyəti ilə yekunlaşıb. II yerə Azərbaycan Turizm və Menecment Universitetinin, III yerə isə Azərbaycan Kooperasiya Universitetinin komandası layiq görülüb.
Yarışma Bakı Şəhər Gənclər və İdman Baş İdarəsi və Nərimanov Rayon Gənclər və İdman İdarəsinin birgə təşkilatçılığı ilə keçirilib.

UNEC Students became the Winners of Intellectual Competition
The team of the students of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) became the winners of the intellectual competition “What? Where? When?”.
9 teams consisting of the students of the higher and secondary educational institutions operating in Narimanov district competed for “Narimanov Cup” at the University of Cooperation of Azerbaijan.  Deputy Chairman of the Student Youth Organization Rasul Hashimov and the students represented UNEC in the intellectual competition.
The tense struggle for knowledge ended with UNEC team’s victory. The University of Tourism and Management of Azerbaijan achieved II and the University of Cooperation of Azerbaijan III places.
The competition was jointly organized by Baku city Youth and Sports General Directorate and Narimanov district Youth and Sports Department.