UNEC tələbələri tanınmış şırkətdə təcrübə proqramı qazanıblar
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “HR School” layihəsinin final mərhələsi başa çatıb. Layihə “İqtisadçı Tələbələrin Elmi Fəaliyyətinə Yardım” İctimai Birliyi və “Azinka HR&CC” şirkətinin birgə təşkilatçılığı ilə keçirilib.
İki ay davam edən layihədə 500-dən çox tələbə iştirak edib. Final mərhələsinə qalan 40 iştirakçıya 2 sual təqdim olunub. Sonra isə “Azinka HR&CC” şirkətinin insan resursları şöbəsinin direktoru Zaur Əliyevin təqdimatında təlim mərhələsi keçirilib. Qaliblər aktivlik, təqdim edilən anketləri cavablandırma dərəcəsi, təqdim olunan kitab və iştirak etdikləri təlim haqda yazdıqları esse, verilən suallara cavabvermə dərəcəsinə əsasən müəyyənləşib.
Sonda bütün layihə iştirakçıları sertifikatla təltif olunublar.
Qalib olan 17 tələbə “Azinka HR&CC” şirkətində insan resurslarının idarə olunmasi üzrə 2 aylıq təcrübə proqramı əldə ediblər.

UNEC Students achieved Internship Program in the well- known company
The final stage of the “HR School” Project has completed at Azerbaijan State University of Economics (UNEC). The Project took place by the joint organization of the Public Association “Support to Economist Students’ Scientific Activities” and “Azinka HR&CC”.
More than 500 students participated in the Project which last two months. 40 finalists were introduced 2 questions. Then the Human Resources Director of the company “Azinka HR&CC” Zaur Aliyev has made a presentation for the participants. Winners were determined on the basis of the activity, level of responses to questionnaires submitted, their essay written about the introduced book and the training they took part and the level of the answers to questions.
All the participants were awarded certificates in the end.
17 winners of the project have got a two-month Internship Program on Human Resources’ Management at “Azinka HR&CC”. We are pleased to introduce the winners’ names: