UNEC tələbəsindən yeni roman: “Günahkar”
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) tələbə-yazar Fərahim Cəfərovun “Günahkar” kitabının təqdimatı olub.
UNEC-in İqtisadiyyat və sənaye fakültəsində keçirilən təqdimatda fakültə rəhbərliyi, professor-müəllim heyəti və tələbələr iştirak edib. İqtisadiyyat və sənaye fakültəsinin dekanı Asiman Quliyev bildirib ki, “Günahkar” romanı gənc yazarın ilk kitabıdır. Romanda iki tələbə qızın həyatından bəhs olunur.
Tədbirdə romandan hissələr səsləndirilərək, iştirakçıların müzakirəsinə təqdim edilib. UNEC-in professor müəllim heyəti və tələbələr əsəri yüksək qiymətləndiriblər.

Новый роман студента UNEC: “Виновный”
В Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) состоялась презентация книги студента Фарахима Джафарова «Виновный».
В презентации, проходившей на факультете Экономики и промышленности UNEC, приняли участие руководство факультета, профессорско-преподавательский состав и студенты. Декан факультета Экономики и промышленности Асиман Гулиев отметил, что роман «Виновный» первая книга молодого писателя. В романе рассказывается о жизни двух студенток.
На мероприятии были озвучены части из романа и представлены на обсуждение участникам. Профессорско-преподавательский состав и студенты UNEC высоко оценили произведение.