UNEC tələbəsindən yeni roman: “Günahkar”
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) tələbə-yazar Fərahim Cəfərovun “Günahkar” kitabının təqdimatı olub.
UNEC-in İqtisadiyyat və sənaye fakültəsində keçirilən təqdimatda fakültə rəhbərliyi, professor-müəllim heyəti və tələbələr iştirak edib. İqtisadiyyat və sənaye fakültəsinin dekanı Asiman Quliyev bildirib ki, “Günahkar” romanı gənc yazarın ilk kitabıdır. Romanda iki tələbə qızın həyatından bəhs olunur.
Tədbirdə romandan hissələr səsləndirilərək, iştirakçıların müzakirəsinə təqdim edilib. UNEC-in professor müəllim heyəti və tələbələr əsəri yüksək qiymətləndiriblər.

The new novel by UNEC student: “Guilty”
Presentation of the book “Guilty” by the student- writer Ferahim Jafarov took place at Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
The faculty administration, academic staff and students attended the presentation held at the School of Economics and Industry of UNEC. Dean of the School of Economics and Industry Asiman Guliyev said that the novel “Guilty” is the writer’s first book. The novel speaks about two student girls’ lives.
Particles from the novel were sounded and introduced to readers during the event. UNEC’s academic staff and students highly appreciated the work.