“XIV Beynəlxalq Bilik, İqtisadiyyat və Menecment Konfransı” keçiriləcək
Türkiyənin İstanbul şəhərində “XIV Beynəlxalq Bilik, İqtisadiyyat və Menecment Konfransı” keçiriləcək.
İctimai elmlər sahəsində dünyanın nüfuzlu ənənəvi elmi platforması olan beynəlxalq konfrans Türk Dünyası Araşdırmalar Vəqfi, UNEC, Türkiyənin İstanbul Sabahattin Zaim Universiteti və Bandırma On Yedi Eylül Universitetinin təşkilatçılığı ilə aprelin 20-22-də baş tutacaq.
Konfransa xülasələrin göndərilməsi üçün son tarix 1 fevral, tam mətnin göndərilməsi için isə 15 mart 2018-ci ilədəkdir. Konfransla bağlı ətraflı məlumatı http://www.beykon.org/ linkinə daxil olmaqla əldə etmək mümkündür.
Qeyd edək ki, “XIII Beynəlxalq Bilik, İqtisadiyyat və Menecment Konfransı”na ötən ilin may ayında UNEC ev sahibliyi etmişdi.

Состоится “XIV Международная конференция знаний, экономики и менеджмента»
В Турецком городе Стамбуле состоится “XIV Международная конференция знаний, экономики и менеджмента».
Международная конференция, являющаяся мировой авторитетной традиционной научной платформой  в сфере общественных наук,  состоится 20-22 апреля при организационной поддержке Фонда исследований Тюркского мира, UNEC, Стамбульского университета Sabahattin Zaim и университета Bandırma On Yedi Eylül.
Крайний срок отправки резюме на конференцию 1 февраля, а полного текста до 15 марта 2018 года.  Для получения подробной информации о конференции можно получить, зайдя в линк  http://www.beykon.org/ .
Следует отметить, что UNEC выступил в роли принимающей стороны  «XIII Международной конференции знаний, экономики и менеджмента», которая состоялась в мае минувшего года.