neman0abb4f0e89 — копияBeynəlxalq əlaqələr və proqramlar üzrə prorektor Neman Muradlı İmran oğlu
2009-2010-cu illərdə Koreya Respublikasında Koreya İnkişaf İnstitutunun Dövlət siyasəti və idarəetmə fakültəsində magistr təhsili alıb.
2011-2017-ci illrədə Kyung HEE Universitetinin Dövlət idarəetmasi fakültəsində doktorantura təhsili alıb. 2017-ci ildə namizədlik dissertasiya işini müdafiə edərək, Kyung HEE Universiteti tərəfindən “Dövlət idarəetməsi” üzrə fəlsəfə doktoru elmi dərəcəsinə layiq görülüb.
2013-2015-ci illərdə Seul şəhərində fəaliyyət göstərən Samsung Engineering şirkətində, 2015-ci ildən 2021-ci ilin avqust ayınadək Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Fondunda işləyib.
2017-ci ildən UNEC-in “İqtisadiyyat və idarəetmə” kafedrasının müəllimidir.
20.04.2022-ci tarixdən həmin kafedranın dosenti (0.5) vəzifəsinə keçirilib.
2021-ci ilin oktyabrında UNEC-in Beynəlxalq əlaqələr və proqramlar üzrə prorektor vəzifəsinə  təyin olunub.

neman0abb4f0e89 — копия
In 2009-2010 he received a master’s degree in Public Policy and Management from  Korean Development Institute in the Republic of Korea.
From 2011 to 2017, he studied for a doctorate at the faculty of Public Administration at Kyung HEE University. In 2017, he defended his thesis and was awarded the degree of Doctor of Philosophy in Public Administration by Kyung HEE University.
From 2013 to 2015, he worked at Samsung Engineering in Seoul, and from 2015 to August 2021 at the State Oil Fund of the Republic of Azerbaijan.