5-ci yerli şirkətlərin tanıtım sərgisi keçiriləcək
İyunun 24-26-da Bakı Ekspo Mərkəzində “5-ci yerli şirkətlərin tanıtım sərgisi” keçiriləcək. Sərgidə 200-ə yaxın yerli şirkətin sənaye, kənd təsərrüfatı, qida, İKT, təhsil, inşaat, logistika, tekstil və digər sahələr üzrə məhsul və xidmətləri nümayiş olunacaq.
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi – KOBİA və “Marsol Group”un birgə təşkilatçılığı ilə keçiriləcək sərginin məqsədi Azərbaycan şirkətlərinin fəaliyyətini və yerli məhsulları geniş kütləyə tanıtmaq, onların yeni bazarlara çıxışını təşviq etmək, şirkətlər arasında qarşılıqlı əməkdaşlığı genişləndirməkdir.
Sahibkarlığın İnkişafı Fondu, Dövlət Məşğulluq Agentliyi, Azərbaycan Respublikası Sahibkarlar (İşəgötürənlər) Təşkilatları Milli Konfederasiyası, İş adamları Cəmiyyətinin Milli Assosiasiyası və s. dövlət və özəl təşkilatlar sərginin tərəfdaşları sırasındadır.
Sərgidə məhsullarını təqdim etmək istəyən yerli şirkətlər *0555 və ya (+994) 50 254 33 49 nömrələrinə müraciət edə bilərlər.

The 5th promotional exhibition of local companies will be held
On June 24-26, the “5th promotional exhibition of local companies” will be held at the Baku Expo Center. At the exhibition, the products and services of nearly 200 local companies in industry, agriculture, food, ICT, education, construction, logistics, textile and other fields will be displayed.
The purpose of the exhibition, which will be held jointly by the Small and Medium Business Development Agency – KOBIA and “Marsol Group”, is to introduce the activities of Azerbaijani companies and local products to a wide audience, to encourage their access to new markets, and to expand mutual cooperation between companies.
Entrepreneurship Development Fund, State Employment Agency, National Confederation of Entrepreneurs (Employers) Organizations of the Republic of Azerbaijan, National Association of Businessmen’s Society, etc. public and private organizations are among the partners of the exhibition.
Local companies wishing to present their products at the exhibition can contact the numbers *0555 or (+994) 50 254 33 49.