Müəllimlərin nəzərinə: Orhun mübadilə proqramı elan olunur
Orhun mübadilə proqramı müəllimlər üçün Türkiyə, Qazaxıstan və Özbəkistanın ali təhsil müəssisələrinə mübadilə elan edir.
Mübadilədə iştirak etmək istəyən UNEC müəllimləri aşağıda qeyd olunan sənədləri 27 mart tarixinə qədər [email protected] elektron ünvanına göndərə bilərlər:
Cv (ingilis dilində)
Universitetlərin siyahısı:
Səfərlə əlaqəli xərclər UNEC (yol xərci) və xarici ali təhsil müəssisəsi (mehmanxana və ya qonaq evi) tərəfindən ödəniləcək.
Qeyd: Elektron məktubu göndərərkən mətndə müraciət etmək istədiyi ölkə və universitet, başlıq hissəsində isə “UNEC əməkdaşları üçün Orhun” yazılmalıdır. Başlıq hissəsi düzgün qeyd olunmayan elektron məktublar nəzərə alınmayacaq.

К сведению преподавателей: Объявляется программа обмена «Орхун»
Программа обмена «Орхун» объявляет обмен преподавателями в высшие учебные заведения Турции, Казахстана и Узбекистана.
Преподаватели UNEC, желающие принять участие в программе, могут отправить документы на адрес электронной почты erasmus@unec.edu.az до 27 марта.
Cv (на английском языке)
Список университетов:
Расходы, связанные с поездкой (транспортные расходы), оплачивают UNEC и зарубежные высшие учебные заведения (гостиница или гостевой дом).
Примечание: При отправке электронного письма в тексте необходимо написать страну и университет, в заголовке «Орхун для сотрудников UNEC». Электронные письма с некорректными заголовками рассматриваться не будут.