UNEC IV Bakı Beynəlxalq Kitab Sərgi-Yarmarkasında iştirak edib
Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət və Turizm Nazirliyinin təşkilatçılığı ilə IV Bakı Beynəlxalq Kitab Sərgi-Yarmarkası keçirilib. Bakı İdman Sarayında baş tutan sərgi-yarmarkada 100 yerli, 30 xarici olmaqla ümumilikdə 30 ölkəni təmsil edən kitabxana, çap və poliqrafiya müəssisələri, o cümlədən çap işi ilə məşğul olan qurumların təmsilçiləri iştirak edib.
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) sərgidə son illərdə nəşr etdirdiyi dərslik, dərs vəsaitləri, monoqrafiyavə jurnallar nümayiş etdirib. UNEC-in Elm şöbəsinin əməkdaşları sərgi ziyarətçilərinə nəşrlər barədə ətraflı məlumat verib. Elektron dərs vəsaitləri ziyarətçilər arasında böyük marağa səbəb olub.

UNEC took part at the IV Baku International Book Fair
The IV Baku International Book Fair was organized by the Ministry of Culture and Tourism of the Republic of Azerbaijan. 100 local and 30 foreign representatives of libraries, printing and publishing houses, as well as the bodies engaged in publishing representing generally 30 countries took part at the exhibition held in Baku Sports Palace.
Azerbaijan State University of Economics (UNEC) displayed the textbooks, training facilities, monographs and journals recently published at the university. Employees of the Science Department of UNEC informed the visitors about the publications in detail. E- training aids were of great interest by the visitors.