UNEC Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 100 min manat vəsait köçürüb, proses davam edir
UNEC_ordu_fonr_091020UNEC kollektivi Azərbaycan Ordusunun Ermənistan silahlı qüvvələrinin növbəti hərbi təxribatına qarşı əks-hücum əməliyyatına başlayaraq, torpaqlarımızın işğaldan azad etməsini qürurla izləyir.
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, Ali Baş Komandan İlham Əliyevin rəhbərliyi ilə qüdrətli ordumuzun qısa müddətdə əldə etdiyi ardıcıl qələbələr xalqımızın döyüş əzmini daha da artıraraq, böyük ruh yüksəkliyi yaradır.
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) rəşadətli Ordumuza zəfər yürüşündə dəstək və həmrəylik nümayiş etdirir. Bu məqsədlə UNEC-in 250 nəfər əməkdaşı könüllü olaraq Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 100 min manat vəsait köçürüb. Hazırda UNEC əməkdaşlarının Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna könüllü olaraq vəsait köçürməsi prosesi davam edir.
UNEC kollektivi Ali Baş Komandanın rəhbərliyi altında tariximizdə yeni şanlı səhifə yazan, qürur mənbəyimiz olan şanlı Ordumuza yeni zəfərlər arzulayır.

UNEC перечислил в Фонд помощи Вооруженным силам 100 тысяч манатов, процесс продолжается
Коллектив UNEC с гордостью следит как Азербайджанская армия,  начавконтрнаступление против очередной военной провокации Армении, освободила наши земли от оккупации.
Последовательные победы нашей армии за короткий период под руководством Президента Азербайджанской Республики, Верховного главнокомандующего Ильхама Алиева повышают боевой дух нашего народа и вызывают большой энтузиазм.
Азербайджанский государственный экономический университет (UNEC) оказывает поддержку и солидарность нашей храброй армии в победном марше. С этой целью 250 сотрудников UNEC добровольно перечислили в Фонд помощи Вооруженных сил 100 тысяч манатов.  В настоящее время продолжается процесс добровольного перечисления сотрудниками UNEC средств в Фонд помощи Вооруженным силам.
Коллектив UNEC желает нашей славной Армии, являющейся источником гордости и вписавшей новую славную страницу в нашу историю под руководством Верховного главнокомандующего, новых побед.