ADİU Mövlanə proqramını uğurla davam etdirir
Mayın 5-dən 15-dək Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin “Marketinq” kafedrasının baş müəllimi, iqtisad üzrə fəlsəfə doktoru Leyla Hacıyeva Mövlanə proqramı çərçivəsində Türkiyənin Hacıtəpə Universitetinin iqtisadi və idari bilimlər bölümündə təcrübə keçib. Təcrübə müddətində Leyla Hacıyeva fakültədə tədris olunan marketinq fənni üzrə dərslərdə iştirak edib, bakalavr və magistrlar üçün bir neçə mövzu üzrə dərs keçib.
ADİU müəllimi həmçinin Hacıtəpə Universitetinin professor-müəllim heyəti qarşısında “Azərbaycanda marketinq tədqiqatları” mövzusunda məruzə ilə çıxış edib.

АГЭУ успешно продолжает программу Мовлане
С 5-го по 15 мая старший преподаватель кафедры «Маркетинг» АГЭУ, доктор философии по экономики Лейла Гаджиева проходила практику на факультете «Экономика и управление»  Университета Гаджитепе в Турции в рамках программы Мевлане. За время практики Лейла Гаджиева участвовала на занятиях по маркетингу и провела несколько уроков для бакалавров и магистров по нескольким темам.
Преподаватель АГЭУ также выступила перед профессорско-преподавательским составом Университета Гаджитепе с докладом на тему «Маркетинговые исследования в Азербайджане».