“Dil – karyeraya gedən yol” tələbə müsabiqəsi keçiriləcək
16-17 noyabr 2017-ci il tarixində Azərbaycan Dövlət Dəniz Akademiyasında Təhsil Nazirliyinin himayəsi ilə “Dil-karyeraya gedən yol” mövzusunda IV Ümumrespublika universitetləri arasında tələbə müsabiqəsi keçiriləcəkdir. Müsabiqə zamanı tələbələr müxtəlif mövzularla əlaqədar ingilis dilində təqdimatlar hazırlayaraq münsiflər heyətinə təqdim etməlidirlər.
UNEC tələbələrinin bu müsabiqədə iştirakı məqsədi ilə seçim həyata keçiriləcəkdir. Seçiləcək namizədlər upper-intermediateadvanced səviyyəsində danışmağı və müxtəlif proqramlarda təqdimat hazırlamağı bacarmalıdırlar. Seçim turunda iştirak etmək istəyənlər şəkilli CV-lərini 20 oktyabr 2017-ci il tarixinədək [email protected] elektron poçtuna göndərməlidirlər. Elektron poçtun “subject” bölməsində “Dil-karyera” sözünü yazmağı unutmayın.
İlk 3 yeri tutan qaliblərə dəyərli mükafatlar, digər iştirakçılara isə sertifikatlar veriləcəkdir.
Özünə güvənən bütün tələbələrimizi seçim turunda iştirak etməyə dəvət edir və hər birinə uğurlar arzu edirik.

Состоится конкурс «Язык – путь, ведущий к карьере»
16-17 ноября 2017 года в Азербайджанской государственной морской академии при организационной поддержке Министерства образования состоится IV Общереспубликанский межуниверситетский студенческий конкурс на тему «Язык – путь, ведущий к успеху». Во время конкурса студенты,  подготовив на английском языке презентацию на различные темы, представят членам жюри.
С целью участия студентов UNEC в этом конкурсе будет осуществлен выбор. Избранные кандидаты должны уметь говорить и готовить презентацию по различным программам на уровне upper-intermediate и advanced.   Желающие принять участие в отборочном туре должны направить свои CV с фото на электронную почту [email protected]   до 20 октября 2017 года. Не забудьте в отделе “subject” электронной почты написать слово «Язык-карьера».
Победителям, завоевавшим первые 3 места,  будут вручены ценные награды, остальным участникам сертификаты.