Magistratura mərkəzinə qəbul olunanların sənəd qeydiyyatı başlayır
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin Magistratura mərkəzinə qəbul olunmuş (Texniki-texnoloji ixtisaslar) bakalavrların sənədlərinin qeydiyyatı II tədris binasında 29 iyun-10 iyul 2017-ci il tarixlərdə saat 1000– 1700– da (şənbə və bazar günləri istisna olmaqla)  otaq 108-də aparılacaqdır.
1. Şəxsiyyət vəsiqəsinin surəti;
2. 4 ədəd 3×4 ölçülü foto şəkil (rəngli);
3. Əvvəlki tədris illərinin məzunları üçün bakalavr diplomunun notariusda təsdiq olunmuş surəti;
4. 2016/2017-ci tədris ilində universiteti bitirənlər üçün isə bakalavr pilləsini bitirməsi haqda arayış (bitirdiyi universitetin fakültəsindən);
5. Məcburi köçkünlər üçün özünün və valideynlərinin məcburi köçkün olduqları haqda vəsiqənin surəti, yaşayış yerindən arayış, şəxsiyyət vəsiqəsinin surəti və rektorun adına ərizə;

Началась регистрация документов лиц, поступивших в Центр магистратуры
Регистрация документов бакалавров, поступивших в Центр магистратуры Азербайджанского государственного экономического университета (Технические и технологические специальности) будет проводиться 29 июня – 10 июля 2017 года в 1000- 1700 часов во II учебном корпусе в 108-ой комнате (исключая субботние и выходные дни).
Документы, необходимые для приема:
· Копия удостоверения личности;
· Фото в размере 3×4 — 4 штуки (цветное);
· Для выпускников предыдущих лет копия диплома бакалавра, заверенная нотариусом;
· А для лиц, окончивших университет в 2016/2017 учебном году, справка об окончании ступени бакалавра (с факультета окончившего университета);
· Для вынужденных переселенцев копия удостоверения, подтверждающего статус вынужденного переселенца лица и его родителей, справка с места работы, копия удостоверения личности, заявление на имя ректора;