UNEC kollektivi “WorldFood Azerbaijan” sərgisində
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) “Qida məhsulları texnologiyası” kafedrasının müəllim və tələbələri Azərbaycan Beynəlxalq “Qida sənayesi” “WorldFood Azerbaijan 2016” sərgisində iştirak ediblər.
Tələbə və müəllimlər sərgidə Azərbaycanın qida sənayesi üzrə aparıcı şirkətlərinin konservləşdirilmiş məhsulları, içkiləri, soyuducu sistemləri və digər məhsullarla tanış olublar.
Qeyd: Bakı Ekspo Mərkəzində təşkil olunan “WorldFood Azerbaijan” sərgisində həm yerli, həm də beynəlxalq ərzaq məhsulları bazarının aparıcı istehsalçı, distribyutor və təchizatçıları iştirak edir.

Коллектив UNEC на выставке “WorldFood Azerbaijan”
Преподаватели и студенты кафедры «Технология пищевых продуктов» Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) приняли участие в азербайджанской международной выставке «Пищевая промышленность» “ “WorldFood Azerbaijan 2016”.
На выставке студенты и преподаватели ознакомились с консервированными продуктами ведущих компаний пищевой промышленности Азербайджана, напитками, холодильными системами и другой продукцией.
Примечание: На выставке “WorldFood Azerbaijan”, организованном в Центре Баку Экспо, приняли участие ведущие производители, дистрибьюторы и поставщики местного, также международного рынка продовольственных продуктов.