ABŞ səfiri UNEC tələbələrini qəbul edib
Amerika Birləşmiş Ştatlarının Azərbaycandakı rəsmi səfiri Robert F.Sekuta ABŞ Təhsilli Azərbaycanlı Tələbələr İctimai Birliyinin (AAA) təşkil etdiyi və son 7 ildə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) ardıcıl olaraq qalib gəldiyi Azərbaycan Biznes Keys Yarışının (ABCC 2015) qalibləri ilə görüşüb.
Qalib komanda üzvləri – UNEC-in Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin tələbələri Müzəffər Abasov, Savalan Süleymanov, Leyla Səfərli və Aida Həsənovanı təbrik edən səfir onlara təhsillərində və gələcək karyeralarında uğurlar arzulayıb.

Посол США принял студентов UNEC
Официальный посол Соединенных Штатов Америки в Азербайджане Роберт Ф. Секута при организационной поддержке Общественного объединения азербайджанских студентов (ААА), получивших образование в США,  встретился с победителями Азербайджанского соревнования бизнес-кейсов (ABCC 2015), которые за последние  7 лет приносили победу Азербайджанскому государственному экономическому университету (UNEC).
Посол США, поздравив членов команды-победителя, студентов Международной экономической школы UNEC – Музаффара Аббасова, Савалана Сулейманова, Лейлу Сафарли и Аиду Гасанову, пожелал им успеха в учебе и в будущей карьере.