ABŞ səfiri UNEC tələbələrini qəbul edib
Amerika Birləşmiş Ştatlarının Azərbaycandakı rəsmi səfiri Robert F.Sekuta ABŞ Təhsilli Azərbaycanlı Tələbələr İctimai Birliyinin (AAA) təşkil etdiyi və son 7 ildə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) ardıcıl olaraq qalib gəldiyi Azərbaycan Biznes Keys Yarışının (ABCC 2015) qalibləri ilə görüşüb.
Qalib komanda üzvləri – UNEC-in Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin tələbələri Müzəffər Abasov, Savalan Süleymanov, Leyla Səfərli və Aida Həsənovanı təbrik edən səfir onlara təhsillərində və gələcək karyeralarında uğurlar arzulayıb.

The official Ambassador of the United States of America to Azerbaijan Robert F. Secuta met with the winners of the Azerbaijan Business Case Competition (ABCC 2015) organized by the Public Association of US- Educated Azerbaijani Alumni and won by Azerbaijan State University of Economics (UNEC) consistently for 7 years.
The Ambassador congratulated the members of winner team- students of the International School of Economics Muzaffar Abasov, Savalan Suleymanov, Leyla Safarli and Aida Hasanli, wished them success in their education and future careers.