Azərbaycanda Əmanətlərin Sığortalanması Fondunun nümayəndəsi ADİU-da mühazirə keçib
Dekabrın 15-də Əmanətlərin Sığortalanması Fondunun nümayəndəsi Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində magistrlara mühazirə keçib.
Mühazirədə çıxış edən Bank işi kafedrasının müdiri, professor Zahid Məmmədov bildirib ki, banklardan nümayəndələr dəvət olunaraq tələbələrə mühazirələr, seminarlar keçəcəklər, həmçinin tələbələrə  banklarda təcrübə keçmək imkanı yaradılacaq.
Sonra Azərbaycanda Əmanətlərin Sığortalanması Fondunun nümayəndəsi Ramil Tahirov magistrlara mühazirə keçib. Sığorta Fondunun yaranmasının əhəmiyyəti, məqsədləri barədə magistrlara ətraflı məlumat verib.

Representative of Deposit Insurance Fund lectures at ASUE
The representative of the Deposit Insurance Fund lectured at Azerbaijan State University of Economics on December 15.
Making a speech, during the lecture, Head of the Department “Banking”, Professor Zahid Mammadov noted that the workshops and seminars will regularly be organized and students will also have a chance of passing internships at the banks.
Then the representative of the Deposit Insurance Fund Ramil Tahirov has lectured to the graduate students. He informed them about the necessity and aims of the Fund.