“Bank of Baku”dan UNEC-ə hədiyyə: “Grand Bazaar”
“Bank of Baku” ASC Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinə (UNEC) 20 ədəd masaüstü “Grand Bazaar” oyununu hədiyyə edib. Hər iki qurum arasında həyata keçirilən əməkdaşlığa uyğun olaraq universitetə təqdim edilən oyun SABAH qrupları nəzdində fəaliyyət göstərən “Bank işi” laboratoriyası üçün nəzərdə tutulub.
Oyunun əsas prinsipi qiymətli daşların (sapfir, yaqut və zümrüd)  ticarəti ilə ilkin kapitalı artırmaqdır. Oyun 2 nəfərdən 7 nəfərə qədər iştirakçının bir masa ətrafında toplaşmasına və onların orta əsrlərə səyahət edərək, özlərini tacir kimi hiss etməyə imkan yaradır.

A Gift from “Bank of Baku” to UNEC
“Bank of Baku” OSC has presented 20 pc of a desktop game “Grand Bazaar” to Azerbaijan State University of Economics (UNEC). The game introduced to university in accordance with the cooperation implemented between the two institutions is intended for the “Banking” laboratory performing under the SABAH Groups.
The main principle of the game is to increase the initial expenditure trading with precious metals (sapphire, ruby and emerald). The game gathers 2 people up to 7 participants and allows them to feel like a merchant by traveling to the Middle Ages.