“Bank of Baku”dan UNEC-ə hədiyyə: “Grand Bazaar”
“Bank of Baku” ASC Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinə (UNEC) 20 ədəd masaüstü “Grand Bazaar” oyununu hədiyyə edib. Hər iki qurum arasında həyata keçirilən əməkdaşlığa uyğun olaraq universitetə təqdim edilən oyun SABAH qrupları nəzdində fəaliyyət göstərən “Bank işi” laboratoriyası üçün nəzərdə tutulub.
Oyunun əsas prinsipi qiymətli daşların (sapfir, yaqut və zümrüd)  ticarəti ilə ilkin kapitalı artırmaqdır. Oyun 2 nəfərdən 7 nəfərə qədər iştirakçının bir masa ətrafında toplaşmasına və onların orta əsrlərə səyahət edərək, özlərini tacir kimi hiss etməyə imkan yaradır.

Подарок от “Bank of Baku” UNEC: “Grand Bazaar”
Bank of Baku” ASC Азербайджанскому государственному экономическому университету (UNEC) представил в подарок настольную игру “Grand Bazaar” в количестве 20 штук. Соответственно осуществляемому сотрудничеству между двумя структурами подарок, представленный университету, предусмотрен для лаборатории «Банковское дело» при группах САБАХ.
Основным принципом игры является посредством торговли ценными камнями (сапфир, рубин и изумруд) увеличить первоначальный капитал.  Игра дает возможность от 2 до 7 участникам собраться вокруг стола, и  отправившись в путешествие в средние века, почувствовать себя купцами.
Автором игры “Grand Bazaar”, которая считается первой отечественной оригинальной игрой, является Санан Махмудов.