UNEC tələbələri üçün “Yüksəlİş” mentorluq proqramına qeydiyyat başladı!
UNEC Karyera Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “Yüksəlİş” müsabiqəsi qalibləri tərəfindən tələbələr üçün mentorluq proqramı həyata keçiriləcək.
Mentorluq proqramının əsas məqsədi 3-cü və 4-cü kurs tələbələrinin “Yüksəliş” müsabiqəsinin qaliblərinin idarəçilik təcrübəsindən yararlanmasını və gələcək karyera fəaliyyəti ilə bağlı tövsiyələr almasını təmin etməkdir. Proqramın sonunda “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibləri tələbələrə müxtəlif təltiflər təqdim edəcəklər.
QEYDIYYAT
Son qeydiyyat tarix: 4 yanvar 2025
Mentorluq proqramında UNEC-də bakalavriat səviyyəsində III və IV kurslarda təhsil alan tələbələr iştirak edə bilərlər.

Для студентов UNEC началась регистрация на менторскую программу «Yüksəlİş»!
При организационной поддержке Центра карьеры UNEC в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) со стороны победителей конкурса «Yüksəlİş» для студентов осуществляется менторская программа.
Основной целью менторской программы является привитие студентам 3 и 4 курсов умения воспользоваться управленческим опытом победителей конкурса «Yüksəliş» и получение рекомендаций относительно будущей карьерной деятельности. В завершение программы победители конкурса «Yüksəliş» вручат студентам различные награды.
Дата последней регистрации: 4 января 2025
В менторской программе могут принять участие студенты, обучающиеся на III и IV курсах бакалавриата UNEC.