Gənc MÜSİAD Azərbaycan nümayəndələri ilə UNEC nümayəndələri arasında görüş keçirildi
Görüşdə HİK sədri Rüfət Süleymanlı, Gənc MÜSİAD Azərbaycan sədri Tural Süleymanlı, Gənc MÜSİAD Azərbaycan üzvləri, UNEC Maliyyə mühasibat fakültəsinin dekanı Hafiz Hacıyev , UNEC Ömürboyu təhsil mərkəzinin direktoru Məmmədli Qələndər, THİK sədri Əliyev İlkan iştirak etmişdir.
İş adamları arasında əməkdaşlığın inkişafı, birgə həyata keçirilə biləcək layihələr barədə ətraflı müzakirələr aparılmış, UNEC-də “Üfüq Azərbaycan”(Gənclərin İş Dünyasına İnteqrasiyası) panel diskussiya proqramının və başqa sosial-iqtisadi layihə, tədbirlərin keçirilməsi planlaşdırılmışdır.
UNEC və MÜSİAD Azərbaycan əməkdaşlığı və mütəmadi olaraq görüşlərin artırılması qərarına gəlinmişdir.
Sonda MÜSAİD Azərbaycan sədri UNEC kollektivinə kitab və qiymətli hədiyyə təqdim  edərək, xatirə şəkli şəkdirmişdi.

Состоялась встреча между представителями Молодежного MÜSAİD- Азербайджан и представителями UNEC
Во встрече приняли участие председатель Профсоюзного комитета  Руфат Сулейманлы, председатель Молодежного MÜSİAD-Азербайджан Турал Сулейманлы, члены Молодежного  MÜSİAD-Азербайджан, декан Финансового факультета UNEC Хафиз Гаджиев, директор Центра непрерывного образования UNEC Мамедли Галандар,  председатель СПК Алиев Илкан.
Состоялись подробные обсуждения по поводу развития сотрудничества между деловыми людьми, осуществлению совместных проектов, было запланировано проведение в UNEC панельной дискуссионной программы «Уфуг Азербайджан» (интеграция молодежи в деловой мир) и других социально-экономических проектов, а также мероприятий.
Было принято решение о сотрудничестве UNEC и MÜSİAD-Азербайджан и постоянном увеличении встреч.
В конце председатель MÜSAİD-Азербайджан преподнес коллективу UNEC книгу и ценный подарок, сделал памятное фото.