20 FEVRAL 2015 | VIEWS:
Fevralın 19-da Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (ADİU) rektoru, professor Ədalət Muradov ADİU-nun İnnovativ Biznes İnkubatorda fəaliyyət göstərən startapçılarla görüşüb.
İlk olaraq startapçılar layihələrinin cari vəziyyəti barədə məlumat veriblər. Onlar fəaliyyətləri zamanı qarşıya çıxan problemləri diqqətə çatdırıb, gələcək hədəfləri barədə öz fikirlərini bildiriblər.
Daha sonra görüşdə yeni ideya və layihələrlə bağlı müzakirələr aparılıb, onların müasir bazar şəraitinə və tələblərinə uyğunlaşdırılması tövsiyə olunub.

Meeting with the Start-ups of Innovative Business Incubator
Rector of the Azerbaijan State University of Economics, Dr Adalat Muradov has met with the start-ups performing at the Innovative Business Incubator on February 19.
First of all, the start-up delivered information about the current state of the projects. They drew attention to the upcoming problems during their activities and shared their view on future goals.
Afterwards, discussions on new ideas and projects and recommendations on their adaptation to market economy and requirements have been made at the meeting.