Müsabiqədə iştirak etmək üçün seçim turu başlayır!
26-27 noyabr 2015-ci il tarixində Azərbaycan Dövlət Dəniz Akademiyasında Təhsil Nazirliyinin himayəsi ilə “Dil-karyeraya gedən yol” mövzusunda II Ümumrespublika universitetləri arasında tələbə müsabiqəsi keçiriləcək. Müsabiqə zamanı tələbələr mövzu ilə əlaqədar ingilis dilində təqdimatlar hazırlayaraq münsiflər heyətinə təqdim etməlidirlər. Tələbələr müsabiqədə fərdi və komanda şəkilində iştirak edə bilərlər.
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti(UNEC) tələbələrinin bu müsabiqədə iştirakı məqsədi ilə seçim həyata keçiriləcək. Seçiləcək namizədlər upper-intermediate və advanced səviyyəsində danışmağı və müxtəlif proqramlarda təqdimat hazırlamağı bacarmalıdırlar. Namizədlərin seçimi bir neçə mərhələdə aparılacaq. Seçim turunda iştirak etmək istəyənlər şəkilli CV-lərini oktyabr 23-dək [email protected] elektron ünvanına göndərməlidirlər. E-mailin “subject” bölməsində “Dil-karyera” sözünü yazmağı unutmayın. Şəkli olmayan CV-lər dəyərləndirilməyəcək.
Qaliblərə aşağıdakı mükafatlar veriləcək:
I yer noutbuk
II yer planşet
III yer mobil telefon
Özünə güvənən bütün tələbələrimizi seçim turunda iştirak etməyə dəvət edir və hər birinə uğurlar arzu edirik.

Начинается отборочный тур для участия в конкурсе!
26-27 ноября 2015-го года в Азербайджанской государственной морской академии при поддержке Министерства образования будет проводиться II Общереспубликанский студенческий конкурс на тему «Язык – дорога, ведущая к карьере». Для конкурса студенты должны подготовить презентации на тему конкурса, на английском языке, и представить жюри. Студенты в конкурсе могут участвовать как индивидуально, так и командно.
С целью участия студентов Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) в этом конкурсе, проводится отбор. Отобранные кандидаты должны уметь разговаривать на уровне upper-intermediate и advanced, и подготавливать презентации в различных программах. Обор кандидатов будет проводиться в несколько этапов.  Желающие участвовать в отборочном туре, должны послать свои  CV (с фотокарточками) до 23-го октября на электронный адрес [email protected] . Не забудьте в разделе “subject” написать слово “Dil-karyera”.  CV без фото не будут рассматриваться.