Müsabiqədə iştirak etmək üçün seçim turu başlayır!
26-27 noyabr 2015-ci il tarixində Azərbaycan Dövlət Dəniz Akademiyasında Təhsil Nazirliyinin himayəsi ilə “Dil-karyeraya gedən yol” mövzusunda II Ümumrespublika universitetləri arasında tələbə müsabiqəsi keçiriləcək. Müsabiqə zamanı tələbələr mövzu ilə əlaqədar ingilis dilində təqdimatlar hazırlayaraq münsiflər heyətinə təqdim etməlidirlər. Tələbələr müsabiqədə fərdi və komanda şəkilində iştirak edə bilərlər.
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti(UNEC) tələbələrinin bu müsabiqədə iştirakı məqsədi ilə seçim həyata keçiriləcək. Seçiləcək namizədlər upper-intermediate və advanced səviyyəsində danışmağı və müxtəlif proqramlarda təqdimat hazırlamağı bacarmalıdırlar. Namizədlərin seçimi bir neçə mərhələdə aparılacaq. Seçim turunda iştirak etmək istəyənlər şəkilli CV-lərini oktyabr 23-dək [email protected] elektron ünvanına göndərməlidirlər. E-mailin “subject” bölməsində “Dil-karyera” sözünü yazmağı unutmayın. Şəkli olmayan CV-lər dəyərləndirilməyəcək.
Qaliblərə aşağıdakı mükafatlar veriləcək:
I yer noutbuk
II yer planşet
III yer mobil telefon
Özünə güvənən bütün tələbələrimizi seçim turunda iştirak etməyə dəvət edir və hər birinə uğurlar arzu edirik.

Selection period for taking part in the competition starts
II Republic- wide student competition on “Language- the Way to a Career” will be held under the auspices of the Ministry of Education at the State Marine Academy of Azerbaijan within November 26-27. Students should submit the jury their presentations related with the subject in English during the contest. They can participate individually or in the form of team.
The selection of the students of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) for the competition is to be held. The candidates have to posses the upper- intermediate or advanced levels and prepare presentations via different programs. The candidates’ selection is to be held in some stages. Those who are interested to participate in the selection process should email their CVs with photo to [email protected] . Do not forget to note “Language- Career” to the space for subject. CVs without photo will not be assessed.
Winners will be awarded the following prizes:
I place- Notebook
II place- Tab
III place- Mobile phone
We invite all our students who are self- confident to take part at the selection and wish them success.