UNEC-də ictimaiyyət nümayəndələrinin iştirakı ilə “Açıq qapı” keçirilib
İlk görüşdə UNEC-in rektoru, professor Ədalət Muradovla yanaşı Trend İnformasiya Agentliyinin baş direktorunun müavini Arzu Nağıyev, “XXI Əsr” Təhsil Mərkəzi İctimai Birliyinin rəhbəri Etibar Əliyev, Modern.az saytının baş redaktoru Elşad Eyvazlı və “525-ci qəzet”in müxbiri Sevinc Qarayeva iştirak edib. Onlar tələbə, valideyn və digər vətəndaşların müraciətlərini dinləyiblər. Bütün müraciətlər yerindəcə araşdırılaraq, vaxtında və təxirəsalınmaz tədbirlərin görülməsi məqsədilə struktur bölmələrə tapşırıqlar verilib.
UNEC-də 2016/17-ci tədris ilinin qış imtahan sessiyası boyunca hər həftənin şənbə günü “Açıq qapı” günü keçiriləcək. Tələbə biliyinin şəffaf və obyektiv keçirilməsi məqsədi ilə təşkil edilən “Açıq qapı”da iştirak etmək istəyən ictimaiyyət nümayəndələri öncədən UNEC-in İctimaiyyətlə Əlaqələr şöbəsi ilə (012 497 58 63) əlaqə saxlaya bilərlər.
UNEC-də növbəti “Açıq qapı” yanvarın 14-də keçiriləcək. Görüşdə iştirak etmək istəyən tələbə və valideynlər qeydiyyat üçün “Qaynar xətt” xidmətinə (146-1-3) zəng edə bilərlər.

The “Open Door” days attended by the representatives of public at UNEC
Besides the UNEC Rector, Professor Adalat Muradov, the Deputy Director General of the IA “Trend” Arzu Naghiyev, Head of the Public Association Training Center “XXI Century” Etibar Aliyev, Editor- in- chief of website “Modern.az” Elshad Eyvazli, correspondent of the newspaper “525th newspaper” Sevinj Garayeva participated in the first meeting. They heard students’, parents’ and other citizens’ appeals. All the appeals were investigated on the spot and structural units were tasked to take measures in a timely and urgent manner.
The “Open Door” days will be arranged throughout the Winter Exam Session of 2016/2017 academic year at UNEC. Public representatives requiring to attend the “Open Door” days aimed at objective and transparent assessment of the student’s knowledge have to contact UNEC’s Department of Public Relations (012 497 58 63).
The next “Open Door” will take place on January 14 at UNEC. Students and parents who want to attend the meeting should contact “Hotline” service (146-1-3).