UNEC-də ictimaiyyət nümayəndələrinin iştirakı ilə “Açıq qapı” keçirilib
İlk görüşdə UNEC-in rektoru, professor Ədalət Muradovla yanaşı Trend İnformasiya Agentliyinin baş direktorunun müavini Arzu Nağıyev, “XXI Əsr” Təhsil Mərkəzi İctimai Birliyinin rəhbəri Etibar Əliyev, Modern.az saytının baş redaktoru Elşad Eyvazlı və “525-ci qəzet”in müxbiri Sevinc Qarayeva iştirak edib. Onlar tələbə, valideyn və digər vətəndaşların müraciətlərini dinləyiblər. Bütün müraciətlər yerindəcə araşdırılaraq, vaxtında və təxirəsalınmaz tədbirlərin görülməsi məqsədilə struktur bölmələrə tapşırıqlar verilib.
UNEC-də 2016/17-ci tədris ilinin qış imtahan sessiyası boyunca hər həftənin şənbə günü “Açıq qapı” günü keçiriləcək. Tələbə biliyinin şəffaf və obyektiv keçirilməsi məqsədi ilə təşkil edilən “Açıq qapı”da iştirak etmək istəyən ictimaiyyət nümayəndələri öncədən UNEC-in İctimaiyyətlə Əlaqələr şöbəsi ilə (012 497 58 63) əlaqə saxlaya bilərlər.
UNEC-də növbəti “Açıq qapı” yanvarın 14-də keçiriləcək. Görüşdə iştirak etmək istəyən tələbə və valideynlər qeydiyyat üçün “Qaynar xətt” xidmətinə (146-1-3) zəng edə bilərlər.

В UNEC с участием представителей общественности состоялся «День открытых дверей»
В первой встрече наряду с ректором UNEC, профессором Адалатом Мурадовым участвовали заместитель генерального директора Информационного агентства Тренд Арзу Нагиев, руководитель Общественного объединения Образовательного центра  “XXI век” Этибар Алиев, главный редактор сайта “Modern.az” Эльшад Эйвазлы, корреспондент газеты “525” Севиндж Гараева. Они выслушали обращения студентов, родителей и других граждан. Все обращения были рассмотрены на месте, вовремя и с целью принятия неотложных мер были даны поручения структурным подразделениям.
В течение зимней экзаменационной сессии  2016/17 учебного года в UNEC каждую субботу будут проводиться «Дни открытых дверей». Представители общественности, желающие принять участие в «Дне открытых дверей», которое проводится с целью объективной и прозрачной оценки знаний студентов, заранее могут связаться с Отделом связи  с общественностью UNEC (012 497 58 63).
Очередной «День открытых дверей» в UNEC состоится 14 января. Студенты и родители, желающие принять участие, могут позвонить на службу «Горячая линия»  (146-1-3).