UNEC-də Ümummilli Liderə həsr olunan ilk TEDx konfransı
TEDxUNEC_240419Mayın 7-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Ümummilli Lider Heydər Əliyevə həsr edilən TEDx UNEC konfransı keçiriləcək.
Konfransın mövzusu “Azərbaycan. Lider. Tərəqqi”dir. Konfrans Azərbaycanda Ulu Öndərə həsr olunan ilk TEDx tədbiridir.
TEDxUNEC konfransında AMEA-nın Neft-Kimya Prosesləri İnstitutunun direktoru, akademik Vaqif Abbasov “Liderlik fəlsəfəsi”, Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri, YAP icra katibinin müavini Mübariz Qurbanlı “Azərbaycanın Lideri”, Sosial Tədqiqatlar Mərkəzinin İdarə Heyətinin sədri, millət vəkili Zahid Oruc “Liderin Azərbaycanı” mövzuları ilə çıxış edəcəklər.
TEDx konfransı may ayının 7-də UNEC-in əsas tədris binasının (İstiqlaliyyət küçəsi, 6) böyük akt zalında saat 10:00-da təşkil olunacaq.
Konfransda iştirak haqqı 15 AZN-dir. Ödənişlər asanpay.az portalında “Təhsil ödənişləri” – “Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti” bölməsini seçməklə online həyata keçirilir.

The theme of the conference is “Azerbaijan. Leader. Progress “. The conference is the first TEDx event dedicated to the Great Leader in Azerbaijan.
Director of the Institute of Petrochemical Processes of ANAS, academician Vaqif Abbasov will speak on “Leadership Philosophy”, Chairman to the State Committee on Religious Associations, Deputy Executive Secretary of NAP Mubariz Gurbanli on “Leader of Azerbaijan”, Chairman of the Board of the Social Research Center, Zahid Oruj on” Leader’s Azerbaijan “.
The TEDx conference will be held on May 7 at 10:00 in the main hall of UNEC’s headquarter (Istiglaliyyat Street, 6).
The conference fee is 15 AZN. Payments are made online at asanpay.az by choosing “Education Payments” – “Azerbaijan State Economic University” section.