UNEC-də Ümummilli Liderə həsr olunan ilk TEDx konfransı
TEDxUNEC_240419Mayın 7-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Ümummilli Lider Heydər Əliyevə həsr edilən TEDx UNEC konfransı keçiriləcək.
Konfransın mövzusu “Azərbaycan. Lider. Tərəqqi”dir. Konfrans Azərbaycanda Ulu Öndərə həsr olunan ilk TEDx tədbiridir.
TEDxUNEC konfransında AMEA-nın Neft-Kimya Prosesləri İnstitutunun direktoru, akademik Vaqif Abbasov “Liderlik fəlsəfəsi”, Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri, YAP icra katibinin müavini Mübariz Qurbanlı “Azərbaycanın Lideri”, Sosial Tədqiqatlar Mərkəzinin İdarə Heyətinin sədri, millət vəkili Zahid Oruc “Liderin Azərbaycanı” mövzuları ilə çıxış edəcəklər.
TEDx konfransı may ayının 7-də UNEC-in əsas tədris binasının (İstiqlaliyyət küçəsi, 6) böyük akt zalında saat 10:00-da təşkil olunacaq.
Konfransda iştirak haqqı 15 AZN-dir. Ödənişlər asanpay.az portalında “Təhsil ödənişləri” – “Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti” bölməsini seçməklə online həyata keçirilir.

Первая в UNEC конференция TEDx, посвященная Общенациональному лидеру
7 мая в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) состоится конференция TEDx UNEC, посвященная Общенациональному лидеру Гейдару Алиеву.
Тема конференции «Азербайджан. Лидер. Прогресс». Конференция TEDxUNEC
первое мероприятие в Азербайджане, посвященное Великому лидеру.
На конференции TEDxUNEC выступят с докладами директор Института нефтехимических процессов НАНА, академик Вагиф Аббасов на тему «Философия лидерства», председатель Государственного комитета по религиозным работам, заместитель исполнительного секретаря ПЕА Мубариз Гурбанлы на тему «Лидер Азербайджана», председатель Правления Центра социальных исследований, депутат Захид Орудж на тему «Азербайджан лидера».
Конференция TEDxUNEC состоится  7 мая в большом актовом зале основного учебного корпуса  UNEC (улица Истиглалият, 6) в 10:00 часов.
Стоимость участия в конференции 15 AZN. Оплата осуществляется через портал  asanpay.az выбрав раздел «Оплата за образование» — Азербайджанский государственный экономический университет с помощью online.