15 APREL 2020 | VIEWS:
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin təsis etdiyi “UNEC Ekspert” jurnalının növbəti sayının elektron buraxılışı oxuculara təqdim olunub.
“UNEC Ekspert” jurnalının budəfəki sayında iqtisadçı ekspertlərin sosialyönümlü bazar iqtisadiyyatı ilə bağlı mövzuları yer alıb.
Oxucular jurnalda əmək bazarı, məşğulluq və sosial inkişaf, sosial islahatlar paketi və həssas əhali qrupları, sosial sferanın institusional islahatları barədə bir-birindən maraqlı ekspert araşdırmaları ilə tanış olacaqlar. Eləcə də əməkhaqqı sistemindəki son islahatlar, elektron xidmətlərdəki yeniliklər, pensiya təminatı, sosial müavinətlər, sosial tədqiqatlarla bağlı ətraflı məlumatlar əldə edəcəklər.

Journal “UNEC Expert”: The latest developments in the socially oriented market economy
The electronic issue of the next “UNEC Expert” journal, founded by Azerbaijan State University of Economics, has been presented to readers.
This issue of the “UNEC Expert” journal covers topics of economists-experts related to social oriented market economy.
Readers will get acquainted with the interesting expert research on labor market, employment and social development, social reform package and vulnerable groups, institutional reforms of the social sphere in the journal. They will also receive detailed information on the latest reforms in the wage system, innovations in e-services, pensions, social benefits,  social   research.