“UNEC İctimai Nəzarət Şurası”nın üzvləri valideynlərlə görüşüb
İyunun 14-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) valideynlər “UNEC İctimai Nəzarət Şurası” üzvlərinin müşayiəti ilə Kommersiya, İqtisadiyyat və sənaye, Texnologiya və dizayn fakültələrində keçirilən imtahan sessiyasının gedişini müşahidə ediblər.
İmtahanlardan sonra valideynlər imtahan prosesinin gedişi ilə bağlı  təəssüratlarını Şura üzvləri ilə bölüşüblər. Universitetdəki müəllim-tələbə münasibətini müsbət qiymətləndirən valideynlər, burada tələbələr üçün lazımi şərait yaradıldığını vurğulayıblar.
Sonra “UNEC İctimai Nəzarət Şurası”nın üzləri valideynlərin şikayət və təkliflərini, onları narahat edən sualları cavablandırıblar.

Members of “UNEC Public Control Board” met with parents
Parents accompanied by the members of “UNEC Public Control Board” have observed the progress of exam session held at the School of Commerce, Economy and Industry and Technology and Design at Azerbaijan State University of Economics (UNEC) on June 14.
After the exams the parent shared their impressions related with the process of exam with the Board members. Praising teacher and student relations at the university, parents stressed that all necessary conditions were created here for the students.
Later, members of the “UNEC Public Control Board” responded parents’ questions on the issues they worry about and heard their complaints and proposals.