“UNEC İctimai Nəzarət Şurası”nın üzvləri valideynlərlə görüşüb
İyunun 14-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) valideynlər “UNEC İctimai Nəzarət Şurası” üzvlərinin müşayiəti ilə Kommersiya, İqtisadiyyat və sənaye, Texnologiya və dizayn fakültələrində keçirilən imtahan sessiyasının gedişini müşahidə ediblər.
İmtahanlardan sonra valideynlər imtahan prosesinin gedişi ilə bağlı  təəssüratlarını Şura üzvləri ilə bölüşüblər. Universitetdəki müəllim-tələbə münasibətini müsbət qiymətləndirən valideynlər, burada tələbələr üçün lazımi şərait yaradıldığını vurğulayıblar.
Sonra “UNEC İctimai Nəzarət Şurası”nın üzləri valideynlərin şikayət və təkliflərini, onları narahat edən sualları cavablandırıblar.

Члены «Совета общественного контроля UNEC» встретились с родителями
14 июня в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) родители в сопровождении «Совета общественного контроля UNEC» наблюдали за процессом экзаменационной сессии на факультетах Коммерции, Экономики и промышленности, Технологии и дизайна.
После экзаменов родители с членами Совета поделились впечатлениями о процессе прохождения экзаменов. Положительно оценив отношения преподавателей и студентов, родители подчеркнули, что в университете для студентов созданы все условия.
Затем члены «Совета общественного контроля UNEC» выслушали жалобы и предложения родителей, ответили на волнующие их вопросы.