UNEC-in alimi beynəlxalq konfransın Elmi Komitəsinə üzv seçilib
UNEC-in SABAH Mərkəzinin rəhbəri, dosent Aida Quliyeva nüfuzlu beynəlxalq konfransın Elmi Komitəsinə üzv seçilib.
21-22 yanvar tarixində Çexiyada keçiriləcək Ənənəvi və bərpa olunan enerji ehtiyatları: 21-ci əsrdə perspektivlər və paradiqmalar (Traditional and Renewable Energy Sources: perspectives and paradigms for the 21st century) adlı beynəlxalq konfransın materialları Scopus bazasında indeksləşəcək.
Beynəlxalq konfransın elmi komitəsində Azərbaycanla yanaşı, Çin Xalq Respublikası, Rusiya, Serbiya, Polşa, Ukrayna, Kolumbiya, Belarus və Moldovanın alimləri təmsil olunurlar.

Ученый UNEC избран членом Научного комитета международной конференции
WhatsApp Image 2021-01-08 at 12.44.38Руководитель Центра САБАХ UNEC, доцент Аида Гулиева избрана членом Научного комитета авторитетной международной конференции.
Материалы состоявшейся 21-22 января в Чехии международной конференции на тему «Традиционные и возобновляемые  источники энергии: перспективы и парадигмы в 21 веке»  (Traditional and Renewable Energy Sources: perspectives and paradigms for the 21st century) будут индексированы в базе Scopus.
В научном комитете международной конференции наряду с Азербайджаном представлены ученые из Китайской Народной Республики, России, Сербии, Польши, Украины, Колумбии, Беларуси и Молдовы.