UNEC-in qış məktəbi: İnteraktiv təlim metodları
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Quba Tədris, İdman və İstirahət Kompleksində gənc müəllimlərin növbəti təlimləri interaktiv təlim metodları barədə olub.
Tədris zamanı tələbələrin qrup oyunları, simulyasiya taktikaları, problem əsaslı təlim texnikaları barədə məlumat çatdırılıb. Növbəti gün üçün iştirakçılara komanda tapşırıqları verilib.
Daha sonra ötən gün verilən tapşırıqlar üzrə komandalar çıxış edib. Tapşırıq: UNEC-in interaktivlik və texnologiya üzrə SWOT analizini hazırlamaq olub.

Очередные тренинги молодых преподавателей в Учебно-спортивном комплексе отдыха Кубы Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) посвящены интерактивным методам обучения.
Была представлена информация о групповой игре студентов во время обучения, тактике симуляции, основных проблемах техники обучения. Для очередного дня участникам даны задания команды.
Далее команды выступили с заданиями предыдущего дня. Заданием было подготовка анализа SWOT по интерактивности и технологии UNEC .