UNEC-in qış məktəbi: İnteraktiv təlim metodları
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Quba Tədris, İdman və İstirahət Kompleksində gənc müəllimlərin növbəti təlimləri interaktiv təlim metodları barədə olub.
Tədris zamanı tələbələrin qrup oyunları, simulyasiya taktikaları, problem əsaslı təlim texnikaları barədə məlumat çatdırılıb. Növbəti gün üçün iştirakçılara komanda tapşırıqları verilib.
Daha sonra ötən gün verilən tapşırıqlar üzrə komandalar çıxış edib. Tapşırıq: UNEC-in interaktivlik və texnologiya üzrə SWOT analizini hazırlamaq olub.

04 FEBRUARY 2016 | VIEWS:
The next training conducted for the young teaching staff members at Guba Training, Sports and Resort Complex of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) was interactive training methods.
Information about the group games, simulation tactics and problem based teaching techniques was delivered during the training. The participants were given team work for the next day.
Afterwards the teams have made speeches on the given tasks the day before. The task was: to give SWOT analysis of UNEC’s on interactivity and technology.