UNEC kollektivi bayramı ahıllarla birlikdə keçirib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) kollektivi və tələbələri ilin son istirahət gününü Bilgəhdə yerləşən Müharibə və Əmək Əlilləri üçün Pansionatda ahıllarla birlikdə keçirib.
UNEC tələbələrinin təşəbbüsü ilə həyata keçən görüşdə çıxış edən universitetin rektoru, professor Ədalət Muradov ahılları 31dekabr dünya Azərbaycanlılarının həmrəylik günü və yeni il münasibəti ilə təbrik edib.
Universitetin Yaradıcılıq Mərkəzinin üzvləri pansionat sakinləri üçün, pansionatın özfəaliyyət dərnəyinin üzvləri isə tələbələr üçün mahnılar oxuyub, musiqilər ifa ediblər. Ahıllar UNEC kollektivini və tələbələri özlərinin əl işləri ilə tanış ediblər.

Коллектив и студенты Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) последний выходной день года провели с пожилыми людьми в Пансионате для инвалидов войны и труда в Бильгя.
На встрече, осуществленной студентами UNEC, выступивший ректор, профессор Адалят Мурадов поздравил всех с 31 декабря с днем солидарности азербайджанцев мира и с новым годом.
Члены Центра творчества университета спели песни, исполнили музыку  для обитателей пансионата, а члены кружка самодеятельности для студентов. Престарелые люди ознакомили студентов своими ручными работами..