UNEC professoru Azərbaycanı təmsil edəcək
Fevralın 27-də Moskvada Müstəqil Dövlətlər Birliyi (MDB) İqtisadi Şurasının 77-ci iclası keçiriləcək.
İclasdan öncə Rusiyanın “Россия сегодня” Dövlət İnformasiya Agentliyi üzv ölkələrlə telekörpü yaradacaq. Telekörpüdə Azərbaycanı UNEC-in “Ticarət və gömrük işinin təşkili” kafedrasının professoru Elşad Məmmədov təmsil edəcək.
Moskva, Astana, Bişkek, Kişinyov, Minsk və Yerevandan tanınmış iqtisadçı-ekspertlərinin qatılacağı telekörpüdə “Ölkələrarası iqtisadi əməkdaşlıq: aktual vəziyyət və perspektivlər” mövzusu müzakirə olunacaq.

Профессор UNEC представит Азербайджан
27 февраля в Москве состоится 77-е заседание Экономического совета Содружества независимых государств (СНГ).
Вначале Международное информационное агентство России “Россия сегодня” создаст телемост со странами-членами. В телемосте Азербайджан представит профессор кафедры «Торговля и таможенное дело» UNEC Эльшад Мамедов.
По телемосту с участием известных экономистов-экспертов Москвы, Астаны, Бишкека, Кишинёва, Минска и Еревана будет обсуждаться тема «Сотрудничество между странами: актуальное положение и перспективы».