UNEC rektoru müəllim və tələbələri qəbul edəcək
UNEC rektoru, prof. Ədalət Muradov universitetin müəllim, tələbə və əməkdaşlarını fərdi qaydada qəbul edəcək. Qəbullar bütün tədris binalarında keçiriləcək. İlk görüş oktyabr ayının 18-də universitetin əsas tədris binasında olacaq. Ə.Muradov saat 13.30-dan 14.30-a kimi müraciətləri dinləyəcək. Növbəti qəbul oktyabr ayının 25-də 2-ci tədris binasında təşkil ediləcək.
UNEC rektoru ilə görüşmək istəyənlər (012) 492-60-43 telefon nömrəsinə zəng edə və ya Marketinq və Kommunikasiya Departamentinin İctimaiyyətlə Əlaqələr şöbəsinə (əsas tədris binası, otaq 203) müraciət edə bilərlər.

Ректор UNEC примет преподавателей и студентов
Ректор UNEC, проф. Адалат Мурадов индивидуальном порядке примет преподавателей, студентов и сотрудников университета. Прием будет осуществляться во всех учебных корпусах.  Первый прием состоится 18 октября в основном корпусе университета. А.Мурадов с 13.30 до 14.30 часов выслушает обращения. Следующая встреча состоится 25 октября во втором учебном корпусе.
Желающие встретиться с ректором UNEC могут позвонить по номеру (012) 492-60-43 или обратиться в отдел связи с общественностью Департамента  (основной учебный корпус, комната 203-ая).