UNEC rektoru tələbə və valideynlərə müraciət edib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin rektoru, professor Ədalət Muradov rəsmi facebook səhifəsindən tələbə və valideynlərə müraciət edib.
Əziz tələbələr və valideynlər!
2015/2016-ci tədris ilinin qış imtahan sessiyasında da tələbə biliyinin qiymətləndirilməsində şəffaflığın və obyektivliyin təmini əsas prinsipimiz olaraq qalır. Bu məqsədlə valideynləri, ictimaiyyət və qeyri-hökümət təşkilatlarının nümayəndlərini 30 dekabr – 1 fevral tarixlərində davam edəcək sessiya dövründə imtahanları izləmək üçün Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinə dəvət edirik. İmtahan sessiyası müddətində rektora müraciət etmək istəyənlər üçün hər həftənin şənbə günü saat 10:00-12:00-da “Açıq qapı” təşkil olunacaq. Tələbə və valideynlərin müraciətlərini dinləməyə hazıram.
Əziz tələbələr,
İmtahan prosesi ilə bağlı yarana biləcək hər hansı sual, təklif və iradlara görə universitetin 146-1-3 qaynar xəttinə və imtahan qərargahlarına müraciət edə bilərsiniz. Elektron Apellyasiya Sistemi vasitəsilə daxil olan müraciətləriniz operativ və ciddi şəkildə araşdırılacaq, qaydalar çərçivəsində qərar veriləcəkdir.
Əminəm ki, hər biriniz imtahanlarda yüksək nəticə əldə edərək ümidləri doğruladacaqsınız. Hər birinizə uğurlar arzulayıram!

Rector of Azerbaijan State University of Economics, Professor Adalat Muradov has appealed to students and their parents from the official facebook page.
Dear students and parents!
Ensuring the transparency and objectivity in the assessment of students’ knowledge remains our key principle during the winter exam session of 2015/2016. To this end, we invite parents, public and the representatives of non- government organizations to follow the exams will run through December 30- February 1 to Azerbaijan State University of Economics. Every Saturday within the session the “Open Doors” are to be held from 10am to 12 am to receive complaints. I am ready to hear students’ and parents’ appeals.
Dear students,
You can also address your questions, offers and claims to university hotline 146-1-3 and exams’ headquarters. Your requests received by Electronic Appeal System will also be operatively and seriously be examined; decision will be made within the rules.
I am sure that each of you will justify the expectations of by achieving the highest scores in exams. I wish you all success!