UNEC – Xalq Sığorta: 7-5
1-ADİU FOTOAzərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) ilə Xalq Sığorta ASC-nin əməkdaşları arasında futbol üzrə yoldaşlıq görüşü keçirilib. Gərgin və maraqlı keçən görüş UNEC komandasının 7-5 hesablı qələbəsi ilə başa çatıb.
Maliyyə və təminat departamentinin direktoru Nəsimi İsmayılov rəqib komandanın qapısından dörd qol keçirməsi ilə xüsusi diqqət cəlb edib. Növbəti iki qolun müəllifi Daxili audit şöbəsinin müdiri Hikmət Babayev olub. Satınalmaların təşkili və təchizat şöbəsinin müdiri Aqil Əhmədov bir qolla isə UNEC komandasının hesabını 7-yə yüksəldib.

UNEC – Khalg Insurance: 7-5
A friendly football match has been held among the employees of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) and Khalg Insurance OSC. Tense and interesting match was over with UNEC team’s victory in 7-5.
Director of the Financial Department Nasimi Ismayilov attracted particular attention with four goals towards the opposing team’s gate. The author of the next two goals was the Director of the Internal Audit Hikmat Babayev. And the Director of Procurement and Supply Agil Ahmadov raised the UNEC team’s score to 7 with one goal.