UNEC – Xalq Sığorta: 7-5
1-ADİU FOTOAzərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) ilə Xalq Sığorta ASC-nin əməkdaşları arasında futbol üzrə yoldaşlıq görüşü keçirilib. Gərgin və maraqlı keçən görüş UNEC komandasının 7-5 hesablı qələbəsi ilə başa çatıb.
Maliyyə və təminat departamentinin direktoru Nəsimi İsmayılov rəqib komandanın qapısından dörd qol keçirməsi ilə xüsusi diqqət cəlb edib. Növbəti iki qolun müəllifi Daxili audit şöbəsinin müdiri Hikmət Babayev olub. Satınalmaların təşkili və təchizat şöbəsinin müdiri Aqil Əhmədov bir qolla isə UNEC komandasının hesabını 7-yə yüksəldib.

UNEC – Xalq Sığorta: 7-5
Между сотрудниками Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) и  Xalq Sığorta ASC состоялась товарищеская встреча по футболу.  Напряженная и интересная встреча завершилась победой команды UNEC со счетом  7-5.
Особое внимание привлек директор Департамента финансов и снабжения Насими Исмаилов, который забил четыре мяча в ворота противника. Следующие два мяча забил директор отдела Внутреннего аудита Хикмет Бабаев. Начальник отдела по организации и обеспечения закупок Агиль Ахмедов забил один гол и  увеличил счет команды до 7.