UNEC-in Gənc Alimlər Şurasına yeni sədr təyin olunub.Bu vəzifəni UNEC-in gənc müəllimi, iqtisadiyyat üzrə fəlsəfə doktoru Maral Camalova icra edəcək.
O, UNEC-də “Biznesin təşkili və idarə edilməsi” ixtisası üzrə bakalavr, Azərbaycan Texniki Universitetində “Strateji İdareetmə” istiqaməti üzrə magistr təhsili alıb.
Hökumətlərarası Təqaüd Proqramı (HTP) çərçivəsində Macarıstanda “Menecment və Biznesin İdarə Olunması” istiqaməti üzrə fəlsəfə doktoru proqramını yüksək nəticə ilə (97%) müdafiə edib.
2023-cü ildən UNEC-in elmlər doktoru proqramı üzrə doktorantıdır. Eyni zamanda “Biznesin idarə edilməsi” kafedrasının müəllimidir.

Эту должность будет исполнять молодой преподаватель UNEC, доктор философии по экономике Марал Джамалова.
Она получила степень бакалавра по специальности «Организация и управление бизнесом» в UNEC, степень магистра в сфере «Стратегического управления» в Азербайджанском техническом университете.
В рамках Межправительственной стипендиальной программы (HTP) защитила программу доктора философии в сфере «Менеджмента и управления бизнесом» в Венгрии с высоким результатом (97%).
С 2023 года является докторантом по программе доктора наук UNEC. В то же время является преподавателем кафедры «Управление бизнесом».