UNEC-in Gənc Alimlər Şurasına yeni sədr təyin olunub.Bu vəzifəni UNEC-in gənc müəllimi, iqtisadiyyat üzrə fəlsəfə doktoru Maral Camalova icra edəcək.
O, UNEC-də “Biznesin təşkili və idarə edilməsi” ixtisası üzrə bakalavr, Azərbaycan Texniki Universitetində “Strateji İdareetmə” istiqaməti üzrə magistr təhsili alıb.
Hökumətlərarası Təqaüd Proqramı (HTP) çərçivəsində Macarıstanda “Menecment və Biznesin İdarə Olunması” istiqaməti üzrə fəlsəfə doktoru proqramını yüksək nəticə ilə (97%) müdafiə edib.
2023-cü ildən UNEC-in elmlər doktoru proqramı üzrə doktorantıdır. Eyni zamanda “Biznesin idarə edilməsi” kafedrasının müəllimidir.

26 JANUARY 2024 | VIEWS:
She received a bachelor’s degree in “Business Organization and Administration” at UNEC and a master’s degree in “Strategic Management” at Azerbaijan Technical University.
Within the framework of the Intergovernmental Scholarship Program (HTP), she defended her Ph.D. program in the direction of “Management and Business Administration” in Hungary with a high score (97%).
Since 2023, she has been a doctoral student in the Doctor of Sciences program of UNEC. At the same time, she is a teacher in the “Business Administration” department.