ADİU-da “Kəpənək effekti 5 vacib” layihəsi
Fevralın 21-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində “Kəpənək effekti 5 vacib” layihəsi təşkil olunub.
Layihədə 5 müxtəlif sahə – maliyyə, insan resursları, istehsal, menecment və marketinq üzrə karyera qurmaq üçün gənclərin bilməli olduğu 5 vacib addım ekspertlər tərəfindən təqdim olunub.
“Kəpənək effekti 5 vacib” layihəsinin ekspertləri qismində Pərviz Məmmədov (Böyük şirkətlər qrupunun birində baş maliyyə direktoru), Namiq Məmmədov (Karyera.biz portalının rəhbəri və Gədəbəy Mineral Suları MMC-nin İnsan Resursları Direktoru), Vüqar Mikayılov (Az-Granata Ağsu Şirə və Şərab Emalı Zavodunun sektor müdiri), Səkinə İbrahimova (PraysvoterhausKupers Central Asia və Kokakus B.V. Azərbaycan filialında vergi meneceri) və Sənan Orucov (Azərsun Holdinq-də marketinq departamentinin müdiri)  iştirak edib.

The Project of “Butterfly Effect 5 Important” at ASUE
Presentation of the “Butterfly Effect 5 Important” was made at the Azerbaijan State University of Economics on February 21.
5 important steps for the young people to be able to build a career on 5 different fields-Finance, Human Resources, Production, Management and Marketing were presented by the experts.
Experts of “Butterfly Effect 5 Important” were Parviz Mammadov (Financial Director in one of the big Group Companies), Namig Mammadov (Head of the portal karyera.biz and Human Resource Director of Gadabay Mineral Waters Ltd.), Vugar Mikayilov (Head of Sector in Az-Granata Aghsu Juice and Wine Processing Plant), Sakina Ibrahimova (Tax Manager in Azerbaijan branch of PricewaterhouseCoopers Central Asia and Caucasus B.V.) and Senan Orujov (Head of the Marketing Department of Azersun Holding).