“AtaHolding”in şöbə rəisi imtahanların gedişini izləyib
Yanvarın 12-də “AtaHolding” Şirkətlər Qrupunun Korporariv kommunikasiyalar şöbəsinin rəisi Dilarə Zamanova UNEC-də qış imtahan sessiyasının gedişini izləyib.
“SABAH” qrupu  tələbələrinin yazılı imtahalarında müşahidəçi qismində iştirak edən tanınmış PR mütəxəssisi tələbələrə yaradılan şəraitlə tanış olduqdan sonra imtahanın gedişi ilə bağlı öz təəssüratlarını bölüşüb: “İstər imtahan prosesi, istərsə də imtahan üçün yaradılan şərait olduqca yaxşı və standartlara uyğun idi. Proses şəffaf, ciddi nəzarət altında və qaydalara uyğun aparıldı. İmtahana gələn tələbələr növbə ilə bir-bir nəzarətdən keçdilər və üzərlərində olan mobil telefonlar yığıldı. Daha sonra tələbələr imtahan zalına daxil oldular. Tələbələr müstəqil şəkildə, heç bir kənar maneə, müdaxilə olmadan, tam səssizlik və nəzarət şəraitində imtahan suallarını cavablandırdı.
İmtahan başa çatanda tələbələr qeyd etdilər ki, imtahan sualları çətin olmayıb və onların semestr ərzində öyrəndikləri bilikləri əhatə edib. Onu da əlavə edim ki, UNEC-də PR işləri yüksək səviyyədə qurulub. Tələbələrin sosial həyatı, ictimai fəallığı da yüksək səviyyədədir. Bundan başqa, universitetin xəbərləri operativ olaraq mətbuatda, universitetin rəsmi səhifəsində işıqlandırılır”.

Head of “Ata Holding’s” Department followed the progress of exams
Head of Corporate Communications of a Group of Companies “Ata Holding” Dilare Zamanova followed the progress of the winter exam session on January 12.
Getting acquainted with the conditions created for the students the well-known PR expert who attended the written exam of SABAH Groups shared her impressions after: “Both the process of exam and the condition were pretty good and standards compliant. The process was conducted transparent, under the strict control and in accordance with the rules. Students come to exam passed the control by turns and handed over their mobile phones.  Afterwards, the students entered the exam hall. Students answered the exam questions independently, without any interference, obstacles, in condition of full silence and control.
After the exam finished students said the questions were not very difficult and covered the knowledge they were conducted within a term. I want to add that PR affairs of UNEC are established in a high level. Students’ social life and activity are higher. In addition, the University news is highlighted promptly in media and the official webpage of the university.