“Bank of Baku”nun xüsusi təqaüd proqramının qalibləri
“Bank of Baku” ASC-nin Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) tələbələri üçün xüsusi olaraq təqdim etdiyi təqaüd proqramının qalibləri müəyyən edilib. 2016-2017-ci tədris ilinin sonuna kimi veriləcək təqaüdün məbləği 100 manatdır.
Tələbələr eyni zamanda bankda təcrübə keçmək hüququ da əldə ediblər. Qalib tələbələri təqdim edirik:
·        Aida Həsənova, Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbi, 4-cü kurs
·        Murad Aslanlı, SABAH Qrupları, 4-cü kurs
·        Cavidan Musayev, SABAH Qrupları, 4-cü kurs
·        Fəridə Əsgərova, SABAH Qrupları, 4-cü kurs
·        Aytac Abuşova, Maliyyə və Mühasibat fakültəsi, 4-cü kurs
Təqaüdün məbləği 100 AZN-dir. Təqaüd proqramı 20 noyabr 2014-cü ildə UNEC ilə Bank of Baku ASC arasında imzalanan anlaşma memorandumu çərçivəsində həyata keçirilir.

Определились победители специальной стипендиальной программы “Bank of Baku”
Определились победители программы стипендиальной программы, специально представленной “Bank of Baku” для студентов Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC).  Размер представленной стипендии, которая будет выдаваться до конца 2016-2017 учебного года, составляет 100 манат.
В то же время студенты получили право на прохождение практики в банке. Представляем студентов-преподавателей:
• Аида Гасанова, Международная школа экономики, 4 курс
• Мурад Асланлы, группы САБАХ, 4 курс
• Джавидан Мусаев, группы САБАХ, 4 курс
• Фарида Аскерова, группы САБАХ, 4 курс
• Айтадж Абушова, факультет Финансов и бухгалтерии, 4 курс
Размер стипендии 100 AZN.  Стипендиальная программа осуществляется в рамках меморандума о взаимопонимании между  UNEC и  ASC Bank of Baku 20 ноября 2014 года.